Keep calm and enjoy reality shows. Už dva roky na Prima SHOW

To nejlepší z žánru reality přináší divákům již dva roky nejmladší kanál skupiny Prima. Prima SHOW odstartovala své vysílání 25. října 2021 a od té doby divákům naděluje akviziční pořady i vlastní tvorbu, jako LIKE HOUSE, Den jak sen, Hledá se Miss nebo LIKE HAF. Letos na podzim vévodí obrazovkám reality show ze Spojených států, které dávají možnost nahlédnout pod pokličku vyhlášeného amerického snu.

„Reality show jsou žánr blízký především mladším ženám. Náš kanál Prima SHOW po dvou letech vysílání potvrzuje, že obdobná nabídka tu před jeho vznikem chyběla – letos v červenci dosáhl ve své cílové skupině ženy 15–39 let share 1,67 %,“ říká Alex Ruzek, programová ředitelka skupiny Prima.

Podzimnímu schématu kanálu letos vévodí hned čtyři reality show ze Spojených států. Zábavu i vzrušení nabízí v podvečery divačkám první z nich – show Tyhle šaty beru!, plná nádherných nastávajících nevěst i jejich blízkých, kteří jim s výběrem róby na den D přišli poradit. V jednom z největších a nejvyhledávanějších svatebních salonů v celé Americe tak často není nouze o srdceryvné příběhy, dojemné momenty, ale občas ani o rodinné hádky. Kromě krásy totiž při výběru hraje velkou roli i rozpočet.

Tohle není žádná obyčejná talentovka! Zábavná soutěžní reality show The Voice USA, kterou kanál nabízí v hlavním vysílacím čase, se dočkala už 24 sérií, a to je pěkně impozantní počet nově objevených zpěváků i zpěvaček. Čtyřmi cenami Emmy ověnčená prémiová pěvecká soutěž hledá neokoukané a vzrušující umělce, kteří okouzlí diváky svým zlatým hlasem. Mezi zkušenými a sympatickými porotci a kouči z předních příček světových hudebních hitparád v nejnovějších řadách pořadu, které Prima SHOW přináší, nechybí country hvězdy Blake Shelton a Kelly Clarkson, zpěvák a pianista John Legend, grandiózní Ariana Grande, fenomenální Gwen Stefani nebo okouzlující Camila Cabello.

Amerika hledá topmodelku – nejúspěšnější a nejdéle vysílaná módní reality show v historii televize okupuje druhý prime time na Prima SHOW.

Krásné dívky i muži se v ní pod vedením bývalé modelky Tyry Banksové snaží oslnit porotce i diváky. Získat lukrativní smlouvu s modelingovou agenturou však může jen jedna, nebo jeden, z nich. Aktuálně na kanálu běží 21. řada pořadu a diváci se do konce roku mohou těšit ještě na další tři.

Večery na Prima SHOW uzavírá celosvětově úspěšná reality show, která se dočkala místních verzí v zemích napříč kontinenty.

Svatba na první pohled USA je intimním experimentem, během kterého tým odborníků z přihlášených mužů a žen sestaví páry, jež se poprvé setkají až během svatebního obřadu u oltáře. Budou mít nervy na to, říct si „ano“? Jak budou vypadat následné líbánky odvážnějších párů, v nichž se novomanželé vůbec neznají? O společném bydlení po dovolené ani nemluvě. Zůstanou spolu, nebo se rozvedou? To vše ukazují nejnovější řady pořadu, které právě vysílá Prima SHOW.

Ještě před koncem letošního roku se pak diváci na obrazovkách Prima SHOW mohou těšit na novinku. Po hledání těch nejkrásnějších můžu a žen bude totiž Amerika hledat návrháře.

Absolutní fenomén nejen na televizní obrazovce, ale i na módní scéně už několik let okouzluje diváky z celého světa, a dokonce se stal odrazovým můstkem pro kariéru několika úspěšných návrhářů. V každé řadě se diváci setkají s novými soutěžícími, kteří jsou více než připraveni realizovat své sny o vlastním byznyse. Každý z nich dostává jedinečnou příležitost získat tak vysokou výhru, že jim zaručeně změní život. Jenže nejdříve musí překonat těžké překážky a splnit náročné úkoly. Amerika hledá návrháře už od 10. prosince každý večer na Prima SHOW.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama