Knihu Gump Jsme dvojka pokřtí herci stejnojmenného filmu již v neděli!

Veřejný křest fanoušky očekávané knihy Gump Jsme dvojka se uskuteční již v neděli 12. listopadu v obchodním centru Letňany. A kmotry nebude nikdo jiný, než herci stejnojmenného filmu, jako například Richard Krajčo, Olga Lounová nebo Anička Šulcová. Chybět nebude ani autor knihy a filmového scénáře jak prvního, tak i druhého dílu Filip Rožek, stejně jako režisér obou snímků F. A. Brabec.4

Příběh toulavého psího kluka Gumpa má po několika letech knižní pokračování. Podle autora se tentokrát bude jednat o větší pohádku, protkanou reálnými příběhy zvířat.

„Pokračování bude rozhodně veselejší“, prozrazuje Filip Rožek a dodává: „Je určen všem lidem, kteří berou nejen pejsky, ale jakékoliv zvíře jako parťáka a umí si s ním povídat.“

Velká část výtěžku prvního dílu knihy sloužila pomoci několika desítkám organizací a útulkům, které pečují o pejsky bez domova nebo ty zachráněné. Stejně tak tomu bude i tentokrát.

Na motivy knížky byl opět natočen i film v režii F. A. Brabce a do kin vstoupí 28. března.

V hlavních rolích se můžeme těšit na Bolka Polívku, Richarda Krajča, Štěpána Kozuba a Vicu Kerekes. Ve filmu Gump Jsme dvojka se kromě pejska Gumpa objeví i Gumpova filmová sestra Kytička, prasátko Princ, poník nebo kocour, a několik dalších pejsků.

Zdroj: Helena Váňová Production

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama