Kočky, sladkosti a nedostatek režimu pro děti jako rozbuška emocí ve Výměně manželek


Temperamentní Lucka z Mladé Boleslavy se přestěhuje do Pardubic do rodiny se zcela jiným přístupem k dětem, než zná ona. Na druhou stranu zamíří Jana do domácnosti, kde je tatínek zvyklý na kompletní servis. Diváci nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, kde si dvě ženy na dobu deseti dnů vymění domácnost, uvidí na TV Nova již ve středu 28. února ve 20.20 nebo už teď na Voyo.

První rodina žije v Pardubicích v činžovním domě, kde má pronajatý byt 2+1. Mamince Janě je 43 let a je na mateřské. Jejímu partnerovi je 44 let a pracuje v automobilce. Spolu mají téměř dvouletou Šeherezádu. Jana ještě má dospělou dceru, šestnáctiletého Davida a osmiletého Mikea. V domácnosti s nimi také žije jeden pes a pět koček. Jana se se svým mužem, bulharským Turkem poznala přes sociální síť. Jejich největším problémem je výchova malé dcerky. Jana by si přála, aby její partner byl přísnější a nerozmazloval jí tolik.

vymena manzelek XVI Lucka

Druzí účastnící Výměny manželek žijí na sídlišti v Mladé Boleslavy ve svém vlastním bytě 2+1. Lucce je 32 let a pracuje jako operátor. Roman (48) pracuje jako logistik operátor. Spolu mají pětiletého Románka. Partneři jsou spolu osm let a kromě malého Romana vychovávají spolu ještě Lucčina syna z předchozího vztahu a mají malé štěňátko. Lucka na svém partnerovi obdivuje spolehlivost a spořivost. Vadí jí jeho netrpělivost. Mezi partnery je šestnáctiletý věkový rozdíl a to je někdy znát. Roman má tendenci Lucku vychovávat.

vymena manzelek XVI Jana

Lucku v novém bytě překvapí smrad a zatuchlost. Je překvapená, že tam chybí sporák a trouba a v lednici podle ní nic není. Nelíbí se jí ani, že koupelna není uklizená. Brzy jí začnou vadit všudypřítomné kočky v bytě, které skáčou na kuchyňskou linku a všude, kde se jim zlíbí. Také ji vadí, že děti nemají pastelky, tužky a výkresy, které by je zabavily. Proto co nejdříve vyrazí do papírnictví. Také je překvapena, že děti nemají žádný režim. Lucka se ho snaží nastavit. Zprvu se to líbí i jejímu náhradnímu muži, ale po rozmluvě s kamarády bere vše zpět. Lucka je zklamaná, že dočasný partner upřednostňuje svou dceru před ostatními dětmi.

Jak si poradí temperamentní Lucka v rodině s úplně jiným přístupem k dětem než zná ona. Dokáže se Jana přizpůsobit domácnosti, kde je tatínek zvyklý na kompletní servis. Uvidíte zítra na TV Nova.

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama