Kongres “Žít bez bolesti” je událostí roku 2024.

Kongres představuje pro posluchače výjimečnou příležitost, neboť ještě nikdy předtím nebylo na jednom místě shromážděno tolik odborníků, kteří by online sdíleli své know-how na téma léčby zejména psychické bolesti. Tato jedinečná událost poskytuje celostní a ojedinělý přístup k nejnovějším metodám a pohledu na péči o mysl. Málokdy se naskytne příležitost získat takto koncentrovanou podporu, názory a rady od špičkových specialistů v oblasti, která ovlivňuje životy mnohých z nás.

Přemýšlíte, kde se bere špatná nálada, ztráta smyslu nebo radosti v životě? Kam se ztrácí vaše energie? Uvažujete nad tím, jak hluboce vaše negativní prožívání života ovlivňuje vaše tělesné zdraví? Zajímá vás, proč jste často “bezdůvodně” nemocní? Proč vás něco bolí a trápí, když všechna vyšetření jsou v pořádku? Věděli jste, že stres a negativní emoce mohou výrazně zhoršit fyzické potíže a dokonce způsobit nové zdravotní problémy? Moderní věda potvrzuje, že psychická pohoda hraje klíčovou roli v našem fyzickém zdraví, k rychlejšímu uzdravení a celkově lepšímu zdraví. Tento kongres je pro vás, pokud toužíte objevit, jak mohou tyto poznatky změnit váš přístup k léčbě a prevenci nemocí. Ať už máte zájem prohloubit své porozumění vztahu mezi myslí a tělem, chcete se dozvědět více informací o této tématice nebo se naučit, jak s psychosomatikou pracovat. 

Tento kongres vám otevírá dveře. Představuje příležitost k zahájení nebo pokračování vaší cesty s námi jako vašimi průvodci a mentory.

Online kongres “Žít bez bolesti” nabízí jedinečnou příležitost dozvědět se více o komplexních přístupech psychosomatické medicíny a to jak v oblasti tradiční východní medicíny, tak v moderních západních metodách. Naše přednášky a rozhovory s odborníky představí, jak můžete aktivně přispět k vašemu uzdravení, psychické pohodě, zdraví a jak zlepšit kvalitu svého života.

Během sedmi dnů se PhDr. Tomáš Rychnovský, Ph.D., zakladatel kongresu s více než 20 lety zkušeností ve fyzioterapii, léčby bolesti a psychosomatických obtíží, setká s 23 uznávanými odborníky (lékaři, kouči, psychoterapeuty a mentory), kteří odhalí své metody, přístupy, zkušenosti, vědecké informace, doporučení a tajemství, jež využívají k léčbě a udržení zdraví těla i mysli, jak v profesním, tak osobním životě.

Registrace: Účast na kongresu je ZDARMA a vyžaduje předchozí registraci. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost zjistit, jak můžete žít bez bolesti.

Pro více informací a registraci navštivte: https://tomasrychnovsky.cz/kongres/

Připojte se k nám a objevte, jak můžete změnit svůj život k lepšímu.

Zdroj: “Žít bez bolesti”

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama