Lenošte stylové

Dlouhé zimní večery přímo lákají k lenošení. A lenošit ještě o chlup lépe se vám bude v pohodlném domácím oblečení. Objevte novinky z aktuálních módních kolekcí a udělejte si novým domácím modelem radost třeba k Ježíškovi.

Přijde vám už vaše oblíbená domácí mikina obnošená, sepraná, nemoderní? V zimních módních kolekcích si najdete novou raz dva. Je jen na vás, jestli zvolíte mikinu a k ní třeba legíny, nebo chcete být sladěná a sáhnete po teplákové soupravě. Pokud doma nechcete přetápět, a venku jsou mínusové teploty, přijde vám určitě vhod také hřejivý pletený kardigan. Nosí se všechny délky i vzory. Vánoční atmosféru můžete podpořit kardiganem se zajímavým vánočním vzorem.

Co k lenošení, kromě knížky, vonných svíček, nebo třeba televize, také neodmyslitelně patří, jsou pyžama. I dospělí mají rádi motivy zvířat, pohádkových postav a vánoční vzory, ale v nabídce jsou samozřejmě také elegantnější modely.

Kdo si neumí představit život bez županu, toho určitě potěší, že kromě klasických županů jsou letos v módě také župany ve střihu oversized mikin.

Základem toho, aby vám bylo teplo, je teplo od nohou. Z nabídky pantoflí a bačkor Deichmann bude potěšená snad každá žena. Chlupaté pantofle, bačkory s kožešinou, s hravými motivy myši, zajíce nebo Santy, ale i minimalistické klasické pantofle, výběr je opravdu široký.

Představujeme ukázku domácího a nočního oblečení, doplňků a obuvi od značek Deichmann, Eloise a F&F

Zdroj: Deichmann

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama