Luc Besson představuje hlavní trailer k jeho „Jokerovi po francouzsku“

Vizionářský režisér Luc Besson (Brutální Nikita, Leon, Pátý element, Johanka z Arku, …) přichází s fascinujícím antihrdinou na jeho cestě za odplatou a vykoupením.

Jako chlapce ho otec zavíral do kotců se psy. V dětství poznal jediné dvě věci: bolest působenou jeho nejbližšími a bezmeznou lásku a náklonnost psů. Trpěl víc než kdy většina lidí, a přesto si zachoval čest a poctivost.

Teď je Douglas dospělý a má zvláštní dar. Krátké chvíle štěstí v divadle, kde účinkuje jako herec, se střídají s těmi, kdy ho žene smutek, bolest a touha po trestání bezpráví. Jeho darem i zbraní je oddanost jeho psů, kteří jsou pro něj jako vlastní děti…

Ty nejlepší příběhy, které Luc Besson jako režisér vypráví, jsou ty, které si sám jako scenárista napsal. A to je případ i jeho nejnovějšího filmu, thrilleru DOGMAN, který si získal velkou pozornost diváků i kritiků na filmovém festivalu v Benátkách, kde byl nominován na prestižní cenu Zlatý lev pro nejlepší film.

PREMIÉRA: 30. 11. 2023

ORIGINÁLNÍ NÁZEV: DOGMAN

PRODUKCE: Francie / USA, 2023

FORMÁT: 2.39 : 1 CINEMASCOPE, 2D

JAZYKOVÁ VERZE FILMU: originální znění s titulky

ZVUK: zvuk 5.1

ŽÁNR: drama / thriller

STOPÁŽ: 113 minut

PŘÍSTUPNOST: nepřístupný do 15 let

REŽIE: Luc Besson

KAMERA: Colin Wandersman

SCENÁŘ: Luc Besson

STŘIH: Julien Rey

HUDBA: Éric Serra

HRAJÍ: Caleb Landry Jones, Jojo T. Gibbs, Christopher Denham, Clemens Schick, John Charles Aguilar, Grace Palma, Iris Bry a další.

Zdroj: BIOSCOP

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama