Lucie Vondráčková v Ulici! Jako Soňa Čechová bojuje o místo Magdiny zástupkyně. Kdo a proč je zásadně proti?

Tvůrci seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, slíbili fanouškům seriálu při startu jeho současné, devatenácté sezony hned dvě hvězdné posily. Jedna z nich se v Ulici objeví už co nevidět. Je jí Lucie Vondráčková, jejíž Soňa Čechová zasáhne do dění na uličním gymnáziu. Bude se totiž ucházet o místo zástupkyně ředitelky Magdy Procházkové. Ovšem ne každý z toho bude nadšený. U koho a proč Soňa hned narazí? A jaká vlastně je?

Na uličním gymnáziu je již od prázdnin pořádně rušno. Těsně před začátkem školního roku nastoupil na školu nový učitel, kterým není nikdo jiný než Magdin (Veronika Čermák Macková) bývalý partner číslo jedna Eddie Rambousek (Jiří Panzner). To byla doslova podpásovka pro Prokopa Junka (Ondřej Studénka), Magdina posledního bývalého partnera, jenž se s Magdou před prázdninami sice rozešel, ale po prázdninách ji chtěl získat nazpět. Eddie se tak pro něj stal nečekanou překážkou, na kterou narážel nejen v soukromí, ale také ve škole. Prokop na Eddieho žárlil, navíc měl pocit, že ho Magda kvůli němu definitivně odstavila na vedlejší kolej. Před pár dny to zašlo tak daleko, že se Prokop rozhodl praštit s funkcí zástupce ředitelky školy, kterou je nyní právě Magda, a z gymnázia odejít.

Magdě se tím postaral o docela velké starosti, protože sehnat nového pedagoga, a navrch i zástupce ředitele po začátku školního roku není jen tak. Naštěstí se na ni nyní usměje štěstí v podobě kontaktů Ireny Landové (Kateřina Holánová). Ta jí totiž doporučí bývalou ředitelku základky Soňu Čechovou, jež se momentálně porozhlíží po svém novém působišti a místě pro učitele tělocviku a angličtiny. Irena vychválí Soňu až do nebes a její přijetí Magdě vřele doporučí, neboť se tím vyřeší hned dva personální oříšky – škola v ní získá tělocvikáře, kterého postrádá, i schopnou zástupkyni ředitelky.

Magda dlouho neotálí a se Soňou se hned následujícího dne sejde, aby ji osobně poznala, byť zprostředkovaně ji zná přes sociální sítě už pěkně dlouho. Paradoxně to tak bude Magda, kdo bude mít z přijímacího pohovoru větší trému. Soňa svým vstřícným a milým jednáním okamžitě rozptýlí jakékoliv její pochyby. O práci projeví takový zájem, až to Magdu překvapí, samozřejmě příjemně. Jenže ne všichni na škole budou Soně fandit tak jako Irena. Mezi ostatními řediteli škol má totiž Soňa takovou pověst, že je pro ně lepší se jí obloukem vyhnout… Proč? Kde je pravda? Kdo bude zásadně proti Soninu přijetí na gymnázium? A co to způsobí se vzájemnými vztahy ve škole i mezi Magdinými expartnery, kteří se náhodou sejdou i s tím prostředním, Mirkem Soukalem, na jednom místě?

Jak se herečka ztvárňující postavu Soni cítila na svém úplně prvním natáčecím dni v seriálu Ulice? „Jako na začátku nové dlouhé pouti. Kde úplně nevíte, co vás přesně čeká ale tušíte, že bude hodně dobrodružná. A nespletla jsem se. Už točím Ulici půl roku a se Soňou si velmi rozumím,“ dodává s úsměvem Lucie Vondráčková.

Premiérové díly seriálu Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:30 hod. S týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

je zásadně proti?

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama