Milka přináší nezapomenutelné zážitky: vyhrajte setkání s fotbalovými hvězdami!

Od pohodových chvil s rodinou a přáteli až po dechberoucí setkání s hvězdami světového formátu. Milka přináší zážitky všech kategorií: všední i ty celoživotní. Tak si je pojďte užít! Nalaďte se na vlnu fotbalové horečky, soutěžte s Milkou a vyhrajte nezapomenutelný výlet za Petrem Čechem, Harrym Kanem, Neymarem jr. nebo Virgilem van Dijkem. A k tomu mnoho dalších fotbalových cen.

Zážitky vám nikdo nesebere a mnohdy je to to nejcennější, co si neseme životem. A je jedno, o jak velký zážitek se jedná. Pro někoho může být nezapomenutelné sobotní odpoledne ve společnosti přátel a rodiny s tabulkou lahodné čokolády, pro někoho zase adrenalinový výlet spojený se sladkou svačinou. Sportovní fanoušci mají nyní ale díky Milce příležitost získat zážitek z kategorie těch opravdu „na celý život“. V unikátní soutěži, která startuje 2. dubna, končí 28. května a probíhá na webových stránkách www.soutez.milka.cz, je ve hře opravdu extra zážitek.

Ve společnosti fotbalových superstars

Stačí si koupit jakýkoli produkt Milka, unikátní kód z účtenky zadat do systému na www.soutez.milka.cz a mít trošku štěstí. A co si vylosovaní šťastlivci odnesou? Denně se bude hrát o dva vouchery do sportovního obchodu. Dále bude možné vyhrát celkem 18 originálních a podepsaných dresů slavných fotbalových hvězd. A hlavní výhrou je pak naprosto exkluzivní setkání s některou ze současných fotbalových ikon. O koho se jedná? Jeden ze šťastných výherců se může těšit na zájezd a osobní setkání s nizozemským reprezentantem a urostlým stoperem slavného FC Liverpool Virgilem van Dijkem. Další ze čtyř hlavních výherců se setká s kapitánem anglické reprezentace a elitním útočníkem Bayernu Mnichov Harrym Kanem. Vyhrát můžete dále virtuální setkání s jedním z nejlepších ofenzivních hráčů na světě – s Brazilcem Neymarem jr. A konečně čtvrtý hlavní výherce zažije na vlastní kůži velký fotbalový zážitek po boku bývalé brankářské reprezentační jedničky Petra Čecha. A můžeme vám slíbit, že ani na jeden z těchto zážitků opravdu jen tak nezapomenete!

Zážitky na celý život

„Zážitky a vzpomínky jsou hodnoty, které vám nikdo nemůže vzít. Já jsem během kariéry díky fotbalu prožil spoustu nezapomenutelných a skvělých momentů. Ať už to byl triumf v Lize mistrů, vítězství v anglické lize, třetí místo na Euru, účast na mistrovství světa a mnoho dalšího. Na to všechno moc rád vzpomínám. A jsem nadšený, že teď můžu díky čokoládě Milka zprostředkovat nezapomenutelný zážitek zase někomu dalšímu. Někomu, kdo má stejně jako já rád sport a fotbal,“ říká fotbalová legenda Petr Čech a vyzývá: „Zapojte se do soutěže, budu se těšit na setkání možná právě s vámi.“

Fotbalová horečka se blíží! Pokud i vy patříte mezi fotbalové fanoušky, možná už od dětství sníte o setkání s fotbalovou hvězdou. Milka Vám nyní pomůže tento sen splnit. Více na www.soutez.milka.cz.

Produktový tip:

Milka přináší zážitky na celý život

Milka je lahodná a jemná čokoláda, díky které si můžete vychutnat chvíle pohody s rodinou a s kamarády. Ale také si díky ní můžete splnit životní sen a zažít zážitek z kategorie nezapomenutelných. Naskočte na vlnu fotbalové horečky a vyhrajte s Milkou voucher na nákup sportovního vybavení, exkluzivně podepsaný fotbalový dres anebo setkání s některou z nejzářivějších hvězd fotbalového nebe! Více na www.soutez.milka.cz.

Minirozhovor s Petrem Čechem

• Kdybyste měl vybrat jeden zážitek, na který do konce života nezapomenete, jaký by to byl?

Pokud se budeme bavit o zážitcích ve sportovní sféře, určitě to bude vítězství v Lize mistrů z roku 2012 s Chelsea. Celá sezona byla výjimečná, tým udělal pro triumf absolutní maximum. Samotné finále proti domácímu Bayernu v penaltovém rozstřelu už pak bylo pověstnou třešničkou na dortu.

• Jaký je největší zážitek ve Vašem osobním životě?

Určitě budu jmenovat narození mých dětí. To jsou chvíle, které vám zůstanou hluboko v paměti a při mnoha životních příležitostech se k nim znovu vracíte.

• Toužil jste jako malý setkat se s nějakou hvězdou / svým fotbalovým vzorem? Případně kdo to byl a podařilo se Vám to?

Jako malý jsem neměl vysněný vzor, který bych chtěl potkat osobně. Později jako fotbalistovi se mi podařilo potkat výjimečné fotbalové osobnosti v čele s Maradonou nebo Platinim, stejně tak jako české legendy typu Ivo Viktora a Tondu Panenku. Vážím si každého z nich.

• Jaké setkání považujete za nejzásadnější a opravdu nezapomenutelné? Ve sportovním životě i v tom osobním?

Za obě sféry bych jmenoval moji manželku Martinu. Provází mě celým dospělým životem, byla u všech mých vítězstvích, porážek a velkých rozhodnutích. Bez ní bych lidsky ani sportovně nedošel tam, kam jsem došel.

Zdroj: Mondelēz International

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama