Mírumilovný Táta v nesnázích ukáže ostré lokty každému, kdo se dotkne jeho holky!

Plavčík Petr (Martin Pechlát) někdy působí, že by neublížit ani mouše, zkrátka že mu výchova tří holčiček dost možná snížila testosteron na úplné minimum. Ale zdání klame. Když mu totiž někdo „sáhne“ na jeho holky, nezná bratra. A právě k tomu se v dalším premiérovém díle nového seriálu Táta v nesnázích schyluje. Diváci se na něj mohou těšit v sobotu 16. září ve 20.20 na TV Nova.

Nejmladší z dcer Alex (Veronika Divišová) se potají vydá na diskotéku, kde svede sympatického i když poněkud staršího Romana (Bořek Slezáček). Ten není až tak úplně nezadaný. Ale to je nakonec ten menší problém. Roman je totiž především Petrův soused a kamarád, který znal Alex, když byla malá. Jenže po jejím přestěhování do Bruselu ji leta neviděl, takže ji nepoznal a ani ona jeho. Jenže, co teď? Podaří se aférku před Petrem ututlat?

„Každá z dcer má svůj soukromý život. A Petrovi se samozřejmě jejich šamstři nelíbí – a já jsem jeden z nich. Navíc jsem si vybral tu nejmladší. Myslím, že má postava Romana má problém s tím, že stárne ale není ochoten to přijmout. Má pocit, že mu život protéká mezi prsty a on ještě musí urvat co se dá,“ prozradil o své postavě Bořek Slezáček a dodal: „Tenhle Roman není záporák, ačkoliv by se mu dalo pár věcí vytknout. Je to pro mě trochu protiúkol. Musím přiznat, že padouši a záporné postavy se mi hrají o něco líp.“

Petrovy starší dcery to teď taky nemají úplně jednoduché. Viki (Agáta Kryštůfková) čeká nemilé překvapení ze strany bývalého hasiče Karla (Petr Vaněk). Laura (Štěpánka Fingerhutová) si sice užívá novou známost s hercem Davidem (Kryštof Bartoš), ale zjišťuje, že mu kvůli jeho povolání až tak úplně nevěří. Navíc když David přijde s báchorkou o možném pracovním odjezdu do zahraničí, považuje to za jasný signál plánovaného rozchodu. Čím David Lauru nakonec překvapí a zároveň jejího tátu pořádně nakrkne?

Naopak radost Petrovi udělá jeho nová známost Dorka (Petra Hřebíčková), která ho pozve k sobě domů. Rozčarování přijde záhy, když se ukáže, že má každý z nich o společně stráveném večeru jiné představy. Večírek je nakonec plný překvapení. Na některé z událostí bude Petr reagovat velmi přímočaře. A účastníci večírku tak na něj budou ještě hodně dlouho vzpomínat…

Premiérový díl seriálu Táta v nesnázích v sobotu ve 20.20 na TV Nova a už teď na Voyo.

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama