Monika se loučí s Ulicí. Proč kvůli tomu zkolabuje Věrka a co všechno praskne na Máru?

V seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, dojde již brzy na rozlučku plnou trapasů a vtipných omylů. Monika odlétá tento týden na svou další misi, ale ještě před tím se stane terčem Věrčina pořádného faux pas. Vzápětí začne tenhle požár hasit Mára, jehož se to celé hodně týká. Věrka ho totiž přistihne s jeho milenkou, jejíž identita jí bohužel zůstane i nadále utajena. A tak je malér i sled vtipných událostí hned na světě…

Monice (Anna Fixová) se čas v Čechách rychle krátí. Už brzy odletí nazpět do Afriky, aby dokončila projekty, na nichž tam dlouhodobě pracuje. Čeká ji tak další loučení, nebo spíš její blízké. Ona sama to tolik neprožívá. Cestování po světě se stalo běžnou součástí jejího života. Rozloučit se s ní chce hlavně Mára (Kryštof Rímský), jenž má pocit, že jí hodně dluží. Je to totiž právě Monika, komu vděčí za záchranu manželství s Karlou (Markéta Stehlíková). Díky Monice se mu konečně rozsvítilo a začal pomalu přehodnocovat své postoje, byť to pro něj nebylo snadné. Ovšem nejen to. Monika ho i připravila na pracovní pohovory, aby sehnal lepší zaměstnání a necítil se v tomto směru méněcenný nejen vůči Karle.

S mámou (Milena Steinmasslová) Mára z pochopitelných důvodů spoustu věcí neprobírá. Bohatě mu stačilo, jaký humbuk vyvolala, když jí přiznal, že jsou s Monikou spolu. Udělal to ale jen proto, že to slíbil malému Vojtovi (Felix Šrámek), jenž ho zahlédl, když se s Monikou líbal. Teď už je všechno dávno jinak, jenže Věrka vidí v Monice i nadále největší překážku toho, proč Mára a Karla nejsou spolu. A nebyla by to Věrka, aby to zase nevzala do svých rukou. Tentokrát ovšem bude vedle jak ta jedle. Z Márova telefonátu, jenž náhodou tajně vyslechne, vyrozumí, že syn si domlouvá rozlučku s Monikou. Když Máru o něco později vyruší svým nečekaným příchodem domů v tom nejlepším, bude hned oheň na střeše, aniž by znala celou pravdu. Věrka si prostě okamžitě ze všeho vyvodí svůj závěr – to škůdkyně Monika stále rozvrací synův vztah s Karlou. Však to taky Monika od ní při nejbližší příležitosti pěkně schytá. Rozjetou Věrku už jednoduše nic nezastaví. Odtud to ale bude již jen krůček k jejímu kolapsu, kterým vyděsí všechny blízké. Mára tak bude mít co vysvětlovat na několika frontách, hlavně na těch domácích. A jak nakonec dopadne jeho rozlučka s Monikou? Kdo všechno se jí zúčastní? A jak se s Monikou rozloučí provinilá Věrka? Jak jinak než dalším trapasem…

Po 22. 1. 2024

Někteří lidé jsou přímo magnetem pro nejrůznější trapasy. Mezi tyto jedince patří také Věrka, která má tendenci strkat nos do cizích záležitostí, zejména do těch, které se týkají jejího syna a jeho rodiny. Teď se jí to však pořádně vymstí. Nejenže svým příchodem překazí Márovi tajné a pěkně žhavé rande s Karlou. Navíc si vezme do hlavy, že tou dotyčnou v ložnici je Monika. A jak bude v ráži, na Moniku si vzápětí došlápne. Hezky od plic a velmi jadrně jí poví, co si o jejích schůzkách s Márou myslí… Jak na to Monika zareaguje? Proč Věrka zkolabuje? A jak dopadne Moničina rozlučka před jejím odletem na další misi?

Út 23. 1. 2024

Bránit se vůči sofistikovaným intrikám, naschválům a manipulacím je takřka nemožné. Své už o tom ví i Magda, které dělá ze života peklo Soňa. Vyřizuje si s ní účty takovým způsobem, že Magda začíná zvažovat další radikální kroky týkající se školy. A nejen to. Dnes zůstane Magda nejprve jako opařená, když na Soňu narazí v domě Peškových, kde bydlí. Soňa ji ke všemu pozdraví s milým, vítězným úsměvem na tváři: „Nazdar, sousedko.“ Jak na to pak Magda zareaguje? Co je pro ni už hodně za hranou? A proč dá Ota kapky Landové?

St 24. 1. 2024

Není nad to, když rodiče vezmou do svých rukou vztahy potomků. To se pak člověk jenom diví. Žasnout bude také Martina, která náhodou narazí v bistru na hořekujícího Tondu Hožánka. Podle něj dělá jeho syn Jirka obrovskou chybu, když si Martiny náležitě nehledí. Aby zachránil dobrou pověst Hložánků, sám se začne Martině omlouvat, aniž by věděl za co, a za Jirku lobbovat. Přitom nebude mít ani tušení, co se mezi těmi dvěma právě děje. Vzápětí ale zaboduje i samotný Jirka, jenž se objeví s nádhernou kyticí na usmířenou… Kdo a jak se podepíše na vztahu Jirky a Martiny? A jaká to má rizika?

Čt 25. 1. 2024

Využít každé příležitosti, jež se naskytne, chce někdy nejen odvahu, ale také notnou dávku smělosti. Ani jedno nechybí Evě a Miloši Knoblochovým, kteří se opět vrhnou do akce. Zatímco z Miloše se stane regulérní dohazovač, jemuž leží na srdci blaho Františka, Eva se naopak pustí do další šílené akce na podporu svého byznysu. Na mušku si vezme nejen rybáře, ale také lidi, se kterými se často potkává a kteří podle ní mají potenciál zapojit se do jejího podnikání… Koho si Eva vyhlédne a s jakým výsledkem? A koho chce Miloš dohodit Františkovi? Co všechno udělá pro to, aby František začal opět randit?

Pá 26. 1. 2024

Každý máme svá tajemství. Nejinak je tomu také u Klímových, kteří od začátku roku řeší Ivino neplánované otěhotnění. Iva a Vítek si dávají před dětmi i blízkými velký pozor, aby nikdo neodhalil, co se u nich momentálně děje. Jakmile jsou však sami, dávají naplno průchod svým emocím a navzájem se podporují. Hlavně Iva je jako vyměněná, což samozřejmě neunikne jejímu okolí. Iva ale pravdu zatím nikomu neřekne, i když je pro ni čím dál těžší utajit, čím si právě prochází… Co je na Ivě podezřelé? Čím se málem prozradí?

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama