Na dálku, ale blízko: Vliv pandemie na vzestup erotických technologií

Erotický průmysl zažívá v posledních letech obrovské boom a z velké části za to vděčí sextech inovacím, které propojují sexuální technologie s nejnovějšími objevy v oblasti umělé inteligence, robotiky a virtuální reality. Mají potenciál nejen zvyšovat uspokojení uživatelů, ale i otevírat dveře k novým sexuálním zážitkům. Může se jednat o různé stimulační pomůcky, pomůcky řešící „trable“ v posteli nebo například aplikace pro intimní vztah na dálku.

Sex na dálku? Není problém

Velkým milníkem v tomto odvětví byla pandemie Covid 19, kdy hodně lidí a párů obecně museli kvůli opatřením trávit chvíle doma nebo od sebe. Celá tato situace vyvolávala podněty k zamyšlení, jak se vypořádat se vztahem na dálku, anebo jak si zpříjemnit společné chvíle strávené doma, což později vedlo ke zvýšenému online nákupu erotických stimulačních pomůcek. „Tento fakt dal vývojářům v erotickém průmyslu jasně najevo, že spotřebitelé dávají na své sexuální preference a roste poptávka po inovativních erotických produktech,“ uvádí Patrik Duda, zakladatel společnosti Naughyt Harbor, www.naughtyharbor.cz. Podle průzkumu od agentury STEM/MARK pro společnost Naughty Harbor jsou pro polovinu respondentů erotické pomůcky součástí jejich intimního života.V různých věkových kategoriích se ale míra používání sexuálních pomůcek liší.

Erotické pomůcky s biofeedbackem? Sexy

Erotické hračky pro dospělé se zabudovanou umělou inteligencí a prvky robotiky nabízí možnost individuálního nastavení tak, aby si uživatel mohl přizpůsobit stimulační účinky hračky vlastním potřebám. Vybraná zařízení se dokonce mohou synchronizovat s erotickými audioknihami nebo VR obsahem pro vylepšený smyslový zážitek.

Někteří vývojáři se aktivně podílí na vývoji různých sextech s funkcí biofeedbacku. Používají k tomu umělou inteligenci a to tak, že jim umožňuje shromažďovat data prostřednictvím senzorů umístěných na erotických hračkách, aby pomohla zlepšit, personalizovat a pozvednout zážitky, které lidé prožívají při interakci s jejich produkty.

Ultra realistické silikonové panny propojené s VR

Trh s erotickými hračkami nepřestává překvapovat novinkami. „Velkým trendem začínají být ultra realistické panny, které jsou takřka k nerozeznání od živé osoby nejen vzhledem ale i funkce. Zákazníci dávají velkou váhu právě realističnosti, a to i za vyšší cenu jako je například 80 000 kč, což není vůbec výjimkou. Současně zákazníci začínají využívat různé další “robotické” prvky jako třeba “umělé dýchání” panny, kdy se ji pohybuje hrudník jako při nádechu a výdechu. hodně žádané jsou různé vylepšení partií jako třeba stahování vagíny a další vylepšení, které navyšují pocit realističnosti ne jenom na pohled,“ říká Patrik Duda, zakladatel společnosti Naughyt Harbor, www.naughtyharbor.cz. Privát Naughty Harbor nabízí unikátní zážitek se silikonovou pannou propojenou s virtuální realitou.

A co třeba sex chat s chatbotem?

Tady máte názornou ukázku toho, kolik variant rozkoše v sobě sextech ukrývají. Díky pokročilým algoritmům umělé inteligence jsou chatboti naprogramovaní tak, aby poskytovali realistickou a přitažlivou komunikaci, což uživatelům umožní naplno prožít jejich vlastní erotickou fantazii v bezpečném digitálním prostředí. S rostoucí sofistikovaností AI tyto nástroje překračují hranice tradičních erotických zážitků a otevírají nové možnosti pro osobní uspokojení a objevování nových sexuálních preferencí.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama