Na erotickém veletrhu se představily sexy „ultra realistické“ panny, které budou brzy i mluvit

Sexy silikonové panny se opět předvedly v plné kráse na mezinárodním erotickém veletrhu EROFEST v Praze na výstavišti v Letňanech. Novináři i návštěvníci se seznámili s nejžádanějšími pannami na trhu a letos poprvé i s panákem Josephem. Kočičky Hilly, Sandra a Shanny sváděly svými křivkami a neodolatelným pohledem kolemjdoucí. Zájemci si mohli sáhnout a přesvědčit se na vlastní kůži, že jsou jako živé.

„Na veletrhu vystavujeme už 4. rokem a pokaždé máme skvělé ohlasy návštěvníků i novinářů,“ říká manažer Naughty Harbor Jan Skalník.

Mluvící silikonová panna

Na veletrhu byly představeny i futuristické novinky, které budou určovat trendy do budoucna. To se týká i „ultra realistických“ panen nebo-li sex dolls. „Hodně značek se bude u sex dolls soustřeďovat na umělou inteligenci, aby silikonová panna byla co nejrealističtější. Tedy, aby uměla mluvit a komunikovala s člověkem. To byla jediná věc, která u sex dolls vždycky chyběla. Díky umělé inteligenci se vývoj výrazně posouvá. Bude to teď hlavní směr vylepšování. My jsme si nechali vyrobit vlastní pannu, se kterou teď jsme ve fázi vývoje. Zatím pracujeme na hlavě, která bude propojena s umělou inteligencí. Tak aby měla mimiku, pohyby očí, pohyby pusou, prostě jako živá žena. A samozřejmě chceme, aby mluvila v českém jazyce,“ prozradil manažer Naughty Harbor Jan Skalník.

Mužský ideál krásy: míry 90-60-90

Mužský ideál krásy (s mírami 90-60-90) dokonale splňují například Hilly, Sandra a Shanny, které patří k nejprodávanějším silikonovým pannám. Pokud si však s pořízením nebudete jistí, můžete si „ultra realistickou“ silikonovou krásku vyzkoušet na privátu Naughty Harbor na Smíchově. „Nejžádanější panny na privátu jsou Shanny, Sandra a Anette. Mají velká prsa, štíhlí pas a samozřejmě mladý a hezký obličej. Na druhou stranu mezi velmi žádané krásky patří i ty kypré nebo velmi hubené, asijského typu. Za půl hodinky s kráskou zaplatíte 1750 korun, za hodinu pouze 2290 korun,“ prozrazuje Patrik Duda, zakladatel privátu Naughty Harbor, www.naughtyharbor.cz.

Program veletrhu nabídl návštěvníkům pestré vyžití

Návštěvníci veletrhu si mohli vyzkoušet například erotické pomůcky či spodního prádlo. V rámci doprovodného programu se na hlavní stage, odehrávala pikantní vystoupení známých pornohereček, nádherných burlesek či akrobatických tanečnic. Nechyběli striptéři z Velké Británie, kteří ukázali doslova vše. Pro milovníky BDSM byla k vidění Shibari show. Program nabídl i zajímavé přednášky a večerní afterparty se skvělými DJ´s.

Zdroj: Naughty Harbor

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama