Nepřiměřený zásah do soukromí v Ulici. Blanka zuří kvůli redaktoru Tomáškovi

2023_12_20_Ulice_EPI_3933_19

V seriálu Ulice se řeší nejen vztahy, ale také společenská témata, jež do rodinných a partnerských vztahů hodně zasahují. Nejinak je tomu i u Blanky, která nyní prožívá s Kristýnou její novou velkou lásku. Ovšem jen do chvíle, než zjistí, že Kristýnin nový partner by mohl být hrozbou pro celou její rodinu…

2023_12_16_Ulice_EPI_3931_04

Blanka (Linda Rybová) ze seriálu Ulice na TV Nova je momentálně šťastná, že se dceři Kristýně (Sára Korbelová) konečně zase daří. Zdá se, že panické ataky, jež jí vloni ničily život, jsou už skutečně minulostí. Kristýna si našla práci, připravuje se na přijímačky na vysokou školu, má nového partnera, do kterého je zamilovaná až po uši. Investigativní novinář Dalibor Tomášek (Petr Uhlík) Kristýně hodně imponuje už od dob, kdy jí pomohl varovat lidi před ezošmejdkou Julií Papežovou (Jitka Schneiderová), která svými klienty šikovně manipulovala a využívala toho, že se ocitli v nouzi. Před nedávnem začala Kristýna s Daliborem chodit, sdílí s ním svůj život. A právě to se Blance přestane už záhy líbit.

Příběh rodiny není pro každého

Kristýna totiž přivedla Dalibora na myšlenku napsat o abstinujících alkoholicích, kteří se pravidelně setkávají, aby se navzájem podpořili v boji se svou závislostí. Je to jiné než klasické terapie. Účastníci se zde navzájem drží nad vodou a posilují v odhodlání odolat svým démonům. Zároveň o sobě často vědí mnohem víc než jejich blízcí, protože jsou k sobě naprosto otevření. Dalibor se nyní na jedno takové setkání chystá. Nejprve tam chce přijít inkognito, aby zjistil, jak to tam skutečně chodí. Souhrou náhod dorazí na skupinu, do níž chodí i Evžen (Martin Finger), ke všemu ve chvíli, kdy se právě Evžen rozhodne podělit s ostatními o svůj osobní příběh. Tak se i Dalibor Tomášek dozví věci, které Blanka ani Evžen každému na počkání rozhodně nevyprávějí, a už vůbec ne lidem, kteří je znají.

2023_12_20_Ulice_EPI_3933_19

Blančiny obavy

Pro Blanku to začne být alarmující hned z několika důvodů. Podle ní Tomášek porušuje novinářskou etiku, když si vybral téma, jež se bezprostředně týká rodiny jeho nové partnerky. Navíc si myslí, že Kristýna jim měla o Daliborově přítomnosti na setkání Evženovy skupiny říct, aby se Evžen podle toho mohl zařídit. Zároveň má obavy o svou pověst, protože si dovede představit, jaký poprask by zveřejnění jejího a Evženova příběhu způsobilo mezi jejími klienty.

Jsou Blančiny obavy oprávněné? Jak to vnímají Evžen a Kristýna? A jak se k celé záležitosti postaví samotný Dalibor Tomášek?

Zdroj: TV Nova 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama