Nerozlučná dvojka – v hlasovém podání Jana Šťastného a Ondřeje Brouska představují finální UKÁZKY

Od scenáristů hitu Toy Story: Příběh hraček přichází napínavý rodinný příběh o tom, že přátelství je tím největším dobrodružstvím v životě a i ty nejmenší postavy mohou hrát hrdinské role.

Snímek Nerozlučná dvojka vstupuje do českých kin ve čtvrtek 1. 2. 2024 v dabované verzi a ve 2D i 3D formátu.

Českého dabingu hlavní postavy, dřevěné loutky Dona, se zhostil zkušený herec Jan Štastný, kterého celé dabování dle jeho slov moc bavilo. Podívejte se do zákulisí dabingu zde:

Donova kamaráda, plyšového rapující pejska DJ Doggyho Doga, nadaboval Ondřej Brousek. Pro něj to byla skutečná výzva, neboť jeho postava s rapem teprve začíná, šišlá a vůbec je jeho řeč hodně specifická. Jak si s tím Ondřej Brousek poradil, sledujte zde:

Hlavní trailer je pak ke zhlédnutí: 

Synopse:

Když ve starém divadle v Central Parku zhasnou světla, teprve pak všechny loutky doopravdy ožívají. Mezi nimi i dobrácký rytíř Don, kterého už nebaví pořád dokola hrát blázna. Sní o tom, že se stane skutečným hrdinou! Jednoho dne sebere odvahu žít svůj vlastní život a vydává se objevit velký svět.

V parku mu náhodou zkříží cestu DJ Doggy Dog, opuštěný plyšák, který se chce stát rapperskou hvězdou. To, že je Doggie tak trochu strašpytel, který neustále opakuje předem nahrané fráze, přece nemůže být překážkou. V očích Dona určitě ne!

Každý totiž může změnit své sny ve skutečnost, když se nevzdá.

A na dva čerstvé kamarády čeká za branami parku mnohem větší dobrodružství, než o jakém kdy snili!

Od scenáristů Toy Story: Příběhu hraček přichází napínavý rodinný příběh o tom, že přátelství je tím největším dobrodružstvím v životě a i ty nejmenší postavy mohou hrát hrdinské role. 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama