NOVÉ VARIANTY PUMA MOSTRO V ZÁŘIVÝCH BARVÁCH

Jeden z nejunikátnějších a nejinovativnějších designů obuvi značky PUMA, model Mostro, se vrací ve dvou zářivých barevných provedeních: “Pink Delight” a “Ignite Blue”.

Model byl původně uveden na trh již v roce 1999 – jeho název pochází z italského výrazu pro monstrum. Název tak odkazuje k hybridnímu vzhledu boty, který je inspirovaný dvěma světy – 60. léty a jejich elegantními, ale tvrdými sprinterskými tretrami a surfařskými botami z 80. let.

Mostro je skutečně jedním z nejvýraznějších modelů z teniskového archivu značky PUMA, jehož nízkoprofilový styl se pyšní charakteristickými prvky, jako je ikonická špičatá podrážka nebo zapínání na pásek v přední části chodidla. Experimentální silueta, která byla na začátku letošního roku představena ve světle šedé a žluté barevné kombinaci, nyní přichází ve dvou neonových variantách.

Oficiální návrat modelu Mostro přinesl skrze svůj objektiv fotograf Chris Maggio. V New York City zachytil siluetu boty během každodenního života několika unikátních obyvatel města. Model Mostro potom ukázal svou tvář na přehlídce PUMA s názvem “Welcome to the Amazing Mostro Show”, která odstartovala letošní newyroský týden módy. Na fashion show se mezi hosty mimo jiné objevila také nová česká ambasadorka značky Naomi Adachi.

Dnes se model může pyšnit dvěma novými barevnými variantami, které jsou k dostání od března 2024 u vybraných prodejců po celém světě včetně Kith, Slam Jam, LN-CC, END. Clothing, SSENSE a WORKSOUT.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama