Novinky ze světa aromaterapie od české značky Nobilis Tilia

Aromaterapie, to je dokonalá synergie čistých esencí přírody. Vonné éterické oleje nabízejí širokou škálu rozmanitých vůní, které mají pozitivní účinky na lidské zdraví a krásu. Prostřednictvím aromaterapie je lze zapojit do každodenního života mnoha způsoby a česká značka Nobilis Tilia umí nabídnout svým zákazníkům všechny.

Bohaté portfolio pleťové a tělové kosmetiky, více než 200 druhů éterických olejů z celého světa nebo naprosto jedinečné esenciální směsi, firma doplňuje nabídkou dalších specifických aroma pomocníků. Pro jaro 2024 představuje své jedinečné aroma osvěžovače vzduchu, inhalační tyčinky a pomády.

Nobilis Tilia již před 30 lety jako jedna z prvních značek v České republice začala vyrábět pří-rodní aromaterapeutickou kosmetiku založenou na blahodárných účincích éterických olejů. Tyto vonné esence získávané z léčivých siličnatých rostlin výrazně harmonizují emoce a psy-chiku, okolní prostředí pročisťují od virů a bakterií, posilují přirozenou obranyschopnost, po-máhají předcházet vzniku různých onemocnění nebo jejich zhoršení.

Klasickou formu použití éterických olejů představuje inhalace, např. prostřednictvím aroma difuzérů a aromalamp, nebo tělová a pleťová kosmetika. Odborníci v Nobilis Tilia však umí zákazníkům nabídnout i speciální aroma produkty, které umožňují aromaterapii používat i na veřejných místech zcela soukromě, využít ji prakticky při cestách nebo s okamžitým účinkem zpříjemnit atmosféru kdekoliv je třeba. A to právě díky aroma osvěžovačům vzduchu, inha-lačním tyčinkám a ochranným pomádám na rty, kterým letos značka věnuje zaslouženou pozornost.

Aroma osvěžovače vzduchu Nádech, Energie a Detox, v elegantním obalu z tmavého skla, jsou vhodnou alternativou ke klasickým aromalampám, difuzérům a bytovým parfémům. Bě-hem pár stříknutí provoní a zpříjemní atmosféru doma, v autě, na dovolené, v kanceláři, ve škole či v jakýchkoliv společných prostorech. Navíc nejsou „jen“ vůněmi, ale vůněmi, které přinášejí všechny benefity aromaterapie. Cíleně namíchané esenciální směsi eukalyptu a jeh-ličnanů uleví při dýchacích potížích (Aroma osvěžovač vzduchu Nádech). Jemné aroma ci-trusů zlepší náladu i soustředění (Aroma osvěžovač vzduchu Detox). Svěží tóny bylin dobijí baterky při únavě a vyčerpání (Aroma osvěžovač vzduchu Energie).

Vyvážené kombinace vůní namíchané ve 4 naprosto unikátních inhalačních tyčinkách, které nemají na trhu konkurenci, přinášejí úlevu při nachlazení, stresu, migréně, nevolnosti či únavě. Malé a praktické tyčinky lze schovat do kapsy či do kabelky a mít je při ruce kdekoliv a kdykoliv, jejich vůni ucítí pouze ten, kdo je používá. Jsou tak skvělým doplňkem do letadla nebo jiného dopravního prostředku a na cestování obecně, stejně jako třeba do čekárny u lékaře, před zkouškou ve škole nebo na jiná místa plná lidí, aby uživatel nerušil vůní své okolí.

PR tip: Aroma osvěžovač vzduchu Detox

Svěží vůni citrusů objevíte v unikátním Aroma osvěžovači vzduchu Detox české značky Nobilis Tilia. Díky osvěžovači během pár okamžiků proměníte váš domov v letní sídlo plné středomoř-ských tónů. Antimikrobiální účinky éterických olejů navíc pomohou udržet zdravé domácí pro-středí a podpoří vaše soustředění. Osvěžovač oceníte i na cestách, v autě nebo v dalších společných prostorech. Vyzkoušejte aromaterapii narychlo. Koupíte na nobilis.cz.

PR tip: Dětská pomáda na rty Bětka

Česká značka Nobilis Tilia ví, jak ochránit jemné dětské rty. V její výživné pomádě se ukrývá kompozice panenských rostlinných olejů včetně šípkového, který jí propůjčuje vysoký obsah beta-karotenů a vitaminů. Bambucké máslo a přírodní včelí vosk rty zvláčňují a chrání. Vůně éterického oleje z červeného pomeranče vykouzlí veselý úsměv na malých pusinkách. Vy-zkoušejte aromaterapii pro děti. Koupíte na nobilis.cz.

PR tip: Inhalační tyčinka proti stresu

Ve vypjatých chvílích, při stresu, nervozitě či úzkosti přichází na pomoc zklidňující účinky éte-rického oleje bergamot. Jeho jemné citrusové aroma ukrývá výjimečná inhalační tyčinka No-bilis Tilia. Stačí pár vdechnutí vůně a rázem se negativní pocity rozplynou a začne se navracet dobrá nálada. Vyzkoušejte aromaterapii do kapsy. Koupíte na nobilis.cz.

Aromaterapeutická kosmetika zrozená z živlů přírody

Značka Nobilis Tilia nabízí již od roku 1994 výjimečnou péči aromaterapeutické kosmetiky s blahodárnými účinky éterických olejů. Tyto mocné esence přírody v sobě ukrývají hlubokou sílu a energii siličnatých rostlin zachycenou spojením tradiční metody destilace vodní párou a přírodních živlů ohně, vody, země a páry. Díky tomu kosmetické produkty Nobilis Tilia pečují celostně o krásu i tělesné a psychické zdraví člověk.

Zdroj: Nobilis Tilia

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama