Nový rok u Klímových z Ulice – trapasy i šokující těhotenství! – ukázka z dnešního dílu

U Klímových je v seriálu Ulice veselo hned od Nového roku. Když se rodina vrátila domů od babičky z Jizerských hor, hned na uvítanou se to neobešlo bez slušného trapasu. To však není nic proti tomu, co se začne dít poté, co vypluje na povrch jedno šokující těhotenství, jež nikdo neplánoval a vlastně s ním ani ve snu nepočítal…

V premiérových dílech divácky oblíbeného seriálu Ulice, který letos odstartoval po krátké vánoční pauze ve vysílání na TV Nova už na Nový rok, se okamžitě naplno rozjel spolu s dalšími příběhy i ten Klímových. Vše začalo jedním úsměvným trapasem, protože Klímovi se vrátili od babičky dříve, než jejich nejstarší dcera Bára (Eliška Bašusová) a její přítel Bruno (Jaroslav Blažek) předpokládali. A tak je celá rodina nachytala v ložnici v posteli, což se neobešlo bez vtipných komentářů dalších dvou ratolestí Klímových – Michala (Karel Klement) a Anežky (Karolína Lipowská).

Iva (Hana Baroňová) s Vítkem (Filip Čapka) tak mají opět plný byt, což se tak často nestává, protože Anežka studuje v Drážďanech a Bruno se u nich moc nezdržuje, pokud jsou doma ostatní členové rodiny. Vlastně tu chybí jen tak trochu adoptovaný dědeček Petr Kaštan (Antonín Procházka) a Michalova Žofka (Kateřina Ujfaluši), na niž se těší nejen nejmladší z rodu Klímových, ale také Anežka, jež si chce kamarádku užít, než znovu odjede do Německa… Prostě u Klímových je takový šrumec, až z toho jde Ivě hlava kolem. Však na ní je taky únava docela znát. Iva ji přičítá své menopauze, i když podle kolegyně Jitky (Ilona Svobodová) je na ni ještě docela mladá. Iva ji ale ujišťuje, že u nich v rodině to je normální. S tím ostatně také půjde na kontrolu k lékaři, s nímž chce probrat kromě jiného i medikamenty na potlačení průvodních jevů svého přechodu. 

O co méně si Iva připouští, že by to mohlo být jinak a příčina jejích problémů tkvět jinde, o to větší šok zažije, když jí lékař podá do ruky snímek z ultrazvuku, z něhož bude naprosto zřejmé, že je těhotnáZatímco lékař jí bude s úsměvem gratulovat, Iva se nezmůže na slovo. Ostatně nebude sama, komu spadne čelist s pořádným žuchnutím až na zem, jen co se radostnou novinku dozví… Jak zprávu přijmou ostatní? Co všechno tato novinka odstartuje u Klímových? Jaké změny je čekají?   

Zdroj: TV Nova 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama