Od nevěstince s roboty k silikonovým pannám. Rozhovor se zakladatelem Naughty Harbor

Robotizace v moderním světě jde ruku v ruce s novými technologickými inovacemi ve všech odvětvích. Výjimkou není ani erotický průmysl, kde se například můžete setkat se zcela unikátním propojením realistických silikonových panen a virtuální reality. Pro zájemce je v centru Prahy otevřen privát Naughty Harbor, kde hranice mezi realitou a virtuálním světem jsou omezeny pouze fantazií.

Patrik Duda

Jak to celé začalo?

Nové nápady se rodí každý den, ale hodně záleží, kdo se jich uchopí a jak s nimi naloží. V případě Patrika Dudy, zakladatele společnosti Naughty Harbor, www.naughtyharbor.cz, to byla souhra náhod a vizionářské přesvědčení, že dřív nebo později potká technologickou revoluci i erotický průmysl. „Myslím, že málokdo by dokázal popřít pravděpodobnost, že jednoho dne budou roboti natolik vyspělí, aby mohli být i našimi partnery,“ říká Patrik Duda. Je odhodlaný chopit se příležitosti a přispět k tomu, aby tato varianta byla jednoho dne běžnou věcí a řešila tak problémy vybraných lidí. Prozrazuje, že původní myšlenka byla postavena na nevěstinci s roboty, ale kvůli rizikům poškození robotů dal tým podnikatelů přednost silikonovým pannám, které jsou momentálně dostupnější.

Co na to společnost?

Na předsudky není čas a s kritikou se setkává výjimečně, protože extravagance fenoménu Naughty Harbor je vnímána velmi pozitivně a lidé se s nadšením doptávají na detaily. „Většina lidí, se kterými se o tom bavím, jsou z toho doslova nadšení. Zcela určitě je část z nich, pro které ta služba není a nevyužili by ji, i tak to ale všichni hodnotí velmi kladně a vyloženě negativní reakce napočítám na prstech jedné ruky,“ netají se Patrik Duda. Podle něj je to jedinečný způsob, jak nabídnout alternativu sexuálních služeb těm, kteří nechtějí riskovat sexuálně přenosné nemoci nebo být nevěrní svým partnerům. Společnost Naughty Harbor toto vnímá jako hlavní pilíře, na kterých je podnik vybudován a provozováním podniku tyto hodnoty naplňuje každý den.

„Poměrně pravidelně se účastníme různých přednášek na tematických konferencích. Snažíme se publikovat i v odborné skupině, takže například ani přednášky na lékařských konferencích nejsou výjimkou,“ dodává Patrik Duda.

Kde jinde jsou panny k mání?

Pro zájemce je také přístupný internetový obchod Naughty Harbor, kde mohou vybírat ze široké nabídky silikonových panen. V čem se tyto netradiční ženy od sebe liší? Každá z nich ztělesňuje tak trochu jiné vlastnosti a křivky. „Nejvíce se prodávají ty panny, které ztělesňuji určitý ideál krásy, takže jinými slovy takové, jaké se nám líbí ženy, takové se líbí zákazníkům i realistické panny,“ dodává Patrik Duda, zakladatel Naughty Harbor, www.naughtyharbor.cz, podle kterého se trh s erotickými hračkami výrazně posunul a s ním i jejich kvalita.

Pro zájemce je na pražské adrese Naughty Harbor k dispozici také profesionální showroom, kde si mohou panny prohlédnout, podívat se na různé technické možnosti a poradit se s odborníky. Nedávný průzkum, který vznikl ve spolupráci Naughty Harbor a agentury STEM/MARK, odhalil, že 39% mužů láká si vyzkoušet sex s robotem nebo silikonovou pannou a 2% by si ji dokonce chtěli pořídit domů.

Zdroj: Naughty Harbor.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama