Odhaleno: Nejžhavější sexuální trendy pro rok 2024

Co nového přinesou letošní trendy do ložnice?

V letošním roce se téma sex a vztahy rozhodně neobejde bez celostního přístupu. Podle odhadů by trendy z oblasti ložnice měly být spojené zejména s péčí o tělo a mysl, a objevováním nových sexuálních zážitků. Co si pod tím představit? Odhalíme vám nejnovější trendy z oblasti sexu a vztahů pro rok 2024.

GRINDING

V souladu s holistickým přístupem se dostává do popředí tzv. grinding, česky tření, jehož hlavní podstatou bude vrcholné sebeuspokojení pomocí přirozených pohybů pánve a stimulace genitálií při tření se o opěradlo židle, polštář a další. Velké boom proto na trhu s erotickými hračkami budou tzv. grinding toys, které skrze různé tvary se silikonovým povrchem poskytnou uživateli jedinečný zážitek. Celý akt navíc můžete ještě vylepšit pomocí esenciálních olejů a gelů všeho druhu.

STIMULACE NOVÝCH EROTOGENNÍCH ZÓN

Pestrost a objevování nových technik se v posteli nikdy neomrzí, obzvlášť v případech, kdy páry při sexu kombinují různé scénáře. Jako inspirace může posloužit technika dráždění bradavek, která u žen aktivuje stejné oblasti mozku jako stimulace klitorisu, a jsou díky ní vzrušenější nebo zažijí tzv. bradavkový orgasmus. Ženy pak na druhou stranu mohou svým partnerům opětovat pocit vzrušení pomocí jemné stimulace ušních lalůčků a hlazení hrudníku.

ČAS NA SEBE A VLASTNÍ POTŘEBY

Ve vztazích bude stále častěji vyplouvat na povrch téma „vztahového volna”, které si partneři nemusí vykládat nijak špatně, ba naopak. Podstatou vztahového volna budou krátké pauzy ve znamení vymezení si času pro sebe, kdy se budou partneři věnovat osobnímu seberozvoji a sebeobjevování. Tento trend by z dlouhodobého hlediska mohl sloužit jako zdroj inspirace, jak své partnerství posunout na vyšší úroveň a cítit se v něm dobře.

OTEVŘENOST A NOVÁ POKUŠENÍ

Lidé se stále více nebojí odhalovat a ztvárňovat své sexuální preference a snaží se otevřeně mluvit o svém sexuálním zdraví a wellness. Od prevence sexuálně přenosných infekcí po udržování psychické pohody a sebevědomí, lidé se stále více angažují v diskuzích o tom, jak dosáhnout zdravého a uspokojivého sexuálního života. Díky tomu pak panuje větší otevřenost ve vztazích a jednotlivci se nebojí otevřeně promluvit o své sexualitě.

NETRADIČNÍ PŘÍTELKYNĚ

Trh s erotickými hračkami nepřestává překvapovat novinkami. „Velkým trendem začínají být ultra realistické panny, které jsou takřka k nerozeznání od živé osoby nejen vzhledem ale i funkcí. Zákazníci dávají velkou váhu právě realističnosti, a to i za vyšší cenu jako je například 80 000 kč, což není vůbec výjimkou,“ říká Patrik Duda, zakladatel společnosti Naughty Harbor, www.naughtyharbor.cz. Privát Naughty Harbor nabízí unikátní zážitek se silikonovou pannou, jejíž vzhled si zákazník může přizpůsobit vlastním představám, a může s ní plynule přejít i do virtuální reality pomocí VR boxu.

Zdroj: Naughty Harbor

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama