Paramount MAX kino letos praskalo ve švech. Filmy přilákaly téměř 10 000 diváků

Pohodová atmosféra, unikátní prostředí, a především filmové novinky i oblíbené evergreeny přitáhly na promítání letošního Paramount MAX kina téměř 10 000 diváků. V rámci deseti čtvrtečních večerů pro ně bylo na střeše Centra Černý Most připraveno promítání celkem deseti filmů, zahájení i ukončení letošního ročníku pak provázel speciální program pro děti a nechyběla ani vystoupení stand-up komiků z oblíbeného pořadu Comedy Club. Za sedmým ročníkem letního kina stály opět kanály Paramount Network a Prima MAX. Pořádání se ujala primácká agentura SOLOOTIONS.

„Paramount MAX kino je naší druhou nejdéle pořádanou akcí – návštěvníkům nabízí vše pro ideálně strávený letní večer od romantického západu slunce po skvělý kinematografický zážitek. Velmi nás těší, že o promítání mají stále tak vysoký zájem, že pro příští ročník budeme muset navýšit kapacitu míst k posezení, aby si všichni mohli filmy užívat na MAX,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a šéf agentury SOLOOTIONS.

Zahájení letošního ročníku Paramount MAX kina patřilo všem dětem. Předposlední školní den, 29. června, pro ně byl již v průběhu odpoledne připraven v prostorách nákupního centra zábavný program, a to pod hlavičkou značky Nickelodeon. Malí i velcí návštěvníci si mohli užít tři různé skákací hrady s tematikou z oblíbených dětských animovaných pořadů, tetovačky, popcorn nebo maskoty z oblíbených dětských pořadů Tlapková patrola a SpongeBob. Ti, pro velký úspěch u malých diváků, dorazili i na druhé dětské promítání, které celý letošní ročník letního kina uzavíralo.

Program letního kina mimo zmíněných dětských snímků nabídl oblíbené komedie Zoolander a Fotr je lotr, loňské hity Ztracené město a Top Gun: Maverick, klasiky Kill Bill a Vanilkové nebe nebo akční Pobřežní hlídku a Transformers.

K dnes již kultovnímu snímku s Autoboty a Deceptikony byla v prostorách obchodního centra v červenci vystavena i socha Optima Prima, která se především u malých návštěvníků setkala s nadšením. Téměř třímetrovou skulpturu vytvořil pro kanál Paramount Network maďarský sochař Zsolt Bajári, který pro výrobu použil nepotřebný elektroodpad a recyklované materiály.

„Paramount MAX kino se nyní stalo nejen tradicí, ale také událostí, kde můžeme vedle evergreenů od Paramountu promítat pod širým nebem i nové kasovní trháky. Letošní čísla návštěvnosti svědčí o tom, že takto velké letní kino je opravdu potřeba. Pro příští rok tak budeme pracovat na tom, abychom pro diváky připravili ještě velkolepější zážitek,“ říká Viktor Hetyei, Paramount Brand Director, CEE.

„Filmy pod širou oblohou v letním Paramount MAX kině jsou pro nás už tradicí a jsme rádi, že jsou každoroční součástí letního kulturního programu, který nabízíme našim návštěvníkům. Navíc kino každý rok přináší něco nového, letos to byly hned dvě promítání pro ty nejmenší,“ říká Lenka Phanová, manažerka z Centra Černý Most, které je partnerem letního Paramount MAX kina a poskytuje pro něj venkovní prostory a zázemí.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama