Plnej kotel: Žigulem a Wartburgem na dovolenou

Čtvrtý díl pekelně zábavného pořadu za hranicí motorismu, plného skečů, bourání mýtů, speciálních hostů a výzev Plnej kotel uvidíte na Prima COOL 4. března. Oblíbená moderátorská dvojice Michal Suchánek s Richardem Genzerem jede na plnej kotel. Testování aut v podobě, jakou jste ještě neviděli!

V dalším dílu zábavné auto-moto talkshow plné výzev se vydají moderátoři Michal Suchánek a Richard Genzer na zážitkovou dovolenou. Richard usedne za volant zeleného Wartburgu, Michal zase potěší fanoušky legendárního vozu Žiguli. Jaké kvality a nedostatky mají tyto fenomény své doby na silnicích? A na co při přípravě takové dovolené nezapomenout? Mrkneme i na vrakoviště aneb jak to vypadá, když auta doslouží.

Do pojízdného studia, na sedadlo spolujezdce, tentokrát usedne fotbalový trenér a bývalý fotbalový reprezentant ČR Pavel Horváth. Povídat bude o svém prvním autu, propadlém řidičáku i autoškole, kterou absolvoval v Japonsku. Na závěr nebude chybět tradiční soutěž Leknín roku. Kam až moderátoři pořadu ve svých naleštěných vozech dojedou?

Sledujte další díl pořadu Plnej kotel 4. března večer na Prima COOL.

Zdroj: Prima COOL.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama