Poprvé u moře, nepořádek i neurovnané vztahy v rodině. To vše v zítřejší Výměně manželek

Jak si poradí temperamentní Žaneta, zvyklá na svou volnost v klasické české domácnosti? Dokáže se Vendula přizpůsobit životu v cizině, když dosud neopustila rodné Česko?

Temperamentní Žaneta se přestěhuje ze slunného Španělska do malého bytu v obci Líšťany. Na druhou stranu do města La Línea Gibraltar zamíří pořádkumilovná Vendula do rodiny, kde chybí řád. Diváci uvidí nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dnů, které stráví pod dohledem nového partnera, již ve středu 31. května ve 20:20 na TV Nova nebo již nyní na Voyo.

První účastnící Výměny manželek žijí ve Španělsku v menším městečku La Linea Gibraltar, které přímo sousedí s britským Gibraltarem. Tříčlenná rodina tam má pronajatý dům v české kolonii. Žanetě je 37 let a pracuje jako servírka. Její partner Polák Vojtek (38) pracuje na Gibraltaru jako zedník. Spolu mají čtyřletého syna Lucase. Žaneta žije ve Španělsku osm let a po roce svého pobytu v práci, v hospodě poznala Vojtka. Ten je se svou ženou spokojený, jen mu přijde trošku líná.

Druhá rodina žije v Plzeňském kraji, ve vesnici Líšťany, v obecním bytě 2+kk. Vendule je 33 let a je na mateřské dovolené. Jejímu muži Slovákovi Vladimírovi je 37 let a pracuje ve fabrice na výrobu plechovek. Spolu mají jedenáctiměsíční dceru Emičku a čtyřletého syna Vladimíra. Manželé jsou spolu šest let a „ano“ si řekli před rokem. Svůj vztah popisují jako idylický. Hádají se jen kvůli dětem. Žaneta má ještě dva syny z předchozího manželství: Václava (12) a Michala (14), kteří ale často přespávají u babiček. Do pořadu se přihlásili spíše ze srandy.

Vendula díky Výměně manželek poprvé v životě bude cestoval letadlem a dostane se poprvé do zahraničí. Poprvé uvidí palmy a moře. Okolí jejího nového domu jí ale nenadchne a ani nová domácnost. Není tam uklizeno a nic nemá systém. Vendula by se nejraději hned vrátila do Česka. Dobře se necítí ani na přivítací party, kterou pro ni Vojtek připravil. Vendula se mezi spoustou nových lidí necítí dobře a jen doufá, že ve velké společnosti nebude často. V novém domě hodně uklízí a chtěla by rodině dát nějaký řád, hlavně malému Lucasovi. Myslí si, že by měl chodit dříve spát. Líbí se jí, ale jaký mají Vojtek se synem vztah. Nejhezčí chvíle zažije, když s rodinou vyrazí na výlet na Gibraltar. Také si uvědomí, že se svou rodinou by chtěla více držet pohromadě.

Žaneta je v nové domácnosti překvapená počtem osob žijícím v tak malém bytě, ale líbí se jí, jak je tam čisto. Prvně se zalekne malého miminka a celkového počtu dětí, ale brzy z ní nervozita opadne a novou rodinu vezme za svou. Žaneta také pronikne do rodinného problému. Nejstarší Michal se moc nesnese s Vladimírem, ale díky naléhání nové ženy v domácnosti si podají ruce na usmířenou. Žaneta se v nové rodině věnuje hodně malým dětem a dojde jí, že by se víc pozornosti věnovat i vlastnímu synovi. Rozhodne se, že už nechce trávit tolik času s telefonem, a nebo před televizí, ale chce být aktivní s Lucasem.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama