Nový komunikační partner turistické oblasti Livigno pro Českou republiku

Společnost Best Communications se stala novým komunikačním partnerem turistické oblasti Livigno pro Českou republiku. Livigno, které se řadí mezi nejvyhledávanější destinace sportovní turistiky v Itálii, se rozhodlo posílit svou přítomnost mezi českými cestovateli a turisty, kteří touží po nezapomenutelných zážitcích na horách.

„Češi mají zásadní vliv na ekonomiku a život v Livignu,“ řekl Luca Moretti, generální ředitel turistického sdružení Livigno a dále dodal: „Společně s Best Communications se těšíme na propagaci Livigna jako jedné z nejkrásnějších celoročních dovolenkových destinací pro sport, divokou přírodu a odpočinek v Evropě. V nadcházejících letech se hodláme podělit o nezapomenutelné zážitky s ještě větším počtem českých návštěvníků.“

Livigno, malebné letovisko nedaleko italsko-švýcarských hranic, si získává rostoucí popularitu mezi návštěvníky ze střední Evropy. Pořadatelé XXV. zimních olympijských her Milano-Cortina 2026 si zvolili jeho prvotřídní lyžařské sjezdovky jako klíčové místo pro hlavní freestylové závody všech kategorií.

Kromě lyžování nabízí úchvatné prostředí Livigna bohaté možnosti pro aktivní dovolenou po celý rok, včetně letních outdoorových sportů, zážitků v přírodě a kulinářských specialit tradiční regionální italské kuchyně. Letovisko je také výchozím bodem pro poznávání okolních přírodních krás, jako je národní park Stelvio – jeden z nejstarších italských národních parků – a Švýcarský národní park, které oba lákají milovníky přírody a biologické rozmanitosti.

„Livigno nabízí všechno– skvělé lyžování, nádhernou přírodu a vynikající kuchyni,“ uvedl Euan Edworthy MBE, předseda představenstva společnosti Best Communications a pokračoval: „Díky této bezkonkurenční kombinaci a snadné dostupností z České republiky není divu, že se Livigno stalo tak atraktivní destinací pro tuzemské návštěvníky. Velmi nás těší, že na českém trhu povedeme komunikační aktivity této destinace a pevně věříme, že se nám podaří přilákat mnohem více českých návštěvníků do tohoto půvabného horského údolí.”

Zdroj: Best Communications

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama