Překonaná nevěra, insolvence a pedantství na pořádek. TV Nova uvede premiérový díl Výměny manželek

Pořádkumilovná Simona z Děčína se přestěhuje do Liberce za stejně zaměřeným tatínkem. Na druhou stranu zamíří hodná Eva do rodiny s temperamentními dětmi. Diváci nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, kde si dvě ženy na dobu deseti dnů vymění domácnost, uvidí na TV Nova již ve středu 6. března ve 20.20 nebo už teď na Voyo.

Eva

První rodina žije v Liberci v pronajatém domě 2+1. Sedmadvacetiletá Eva pracuje jako prodavačka. Jejímu partnerovi Lukášovi je třicet šest a pracuje v nemocnici. Mají spolu tříletou dceru Izabelu. Ve střídavé péči s nimi žije i Evin šestiletý syn Jakub. Partneři jsou spolu čtyři roky a do Výměny manželek je přihlásila Eva. Chtěla by změnit Lukášovo chování ke Kubíkovi a aby přestal být takový pedant na úklid.

Druzí účastnící Výměny manželek žijí v Děčíně v bytě 4+kk. Simoně je třicet osm let a je terénní pečovatelkou. Popeláři Pavlovi je třicet devět let. V domácnosti s nimi žije patnáctiletá Natálie, devítiletý Jakub a osmiletý Sebastián. Do pořadu rodinu přihlásil Pavel, protože si chtěl vyzkoušet, jak to chodí v jiných rodinách. Simoninou motivací byla finanční odměna za účast v pořadu. Simona a Pavel se poznali před pětadvaceti lety. Pavel si ale s jinou ženou pořídil Natálku, přestěhovali se do Anglie, kde se jim narodili další dvě děti. Po třinácti letech se vrátili do Česka, rozešli se a Pavel opět potkal Simonu, která už měla dva syny. Nyní jsou spolu už dva roky.

Pavel

Evě se nový dům líbí, přijde jí, že rodina, která v něm žije má vkus. Nelibě hodnotí koleje v blízkém okolí, protože projíždějící vlaky ji v noci budí. První ráno hodnotí děti jako příkladně hodné, ale už odpoledne zjistí, že dokážou být i velmi energičtí. Pavel by si přál, aby na ně byla přísnější. Tématem sváru dočasných partnerů je nepořádek, který vzniká při vaření…

Simoně se také v novém bytě líbí. Voní to tam a je čistý. Jejím úkolem je vodit děti do školy a školky a hned první den přizná, že denně by to dělat nechtěla. Simona má pocit, že Lukáš neví nic o své domácnosti, že vše tam asi zařizuje Eva. Při rozhovoru s ním, že dozvídá, že Lukáš své partnerce Evě byl nevěrný, ale krizi už překonali. Později se také dozvídá, že Lukáš je díky blbosti v mládí v insolvenci.  Simoně Lukáš přijde nečitelný, moc se v něm vlastně nevyzná.

Simona

Jak si bude rozumět pořádkumilovná Simona se stejně zaměřeným tatínkem. Dokáže si hodná Eva zjednat respekt u temperamentních chlapečků. Diváci TV Nova uvidí již ve středu ve 20:20.

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama