Premiéra seriálu Mnou to není na FilmBox Stars: příběh lásky a odvahy!

Televizní program FilmBox Stars se chystá zaujmout české diváky seriálem „Mnou to není”, dojemným a humorným příběhem o lásce, rodině, síle přátelství a odvaze přijmout své pravé já, který bude mít exkluzivní premiéru 2. ledna 2024. Jde o první celovečerní produkci Grupa Kino Polska, která je součástí SPI International, globální mediální skupiny vlastněné skupinou CANAL+. První série seriálu si v Polsku získala popularitu hned při své premiéře na filmovém a seriálovém kanálu Stopklatka.

Mnou to není je dvanáctidílný polský seriál s mladou generací talentovaných herců v hlavních rolích. Premiéra seriálu proběhne v úterý 2. ledna 2024 ve 20:00 a poté se bude pokračování vysílat každé úterý ve 20:00, vždy dva díly po sobě. V hlavních rolích se představí herečka Ada Szczepaniak a Adrian Zaremba, kterého širší publikum zná díky jeho rolím v polských filmech a seriálech jako Wesele, Belfer nebo Kler. Seriál Mnou to není (To nie ze mną) poskytne divákům kvalitní zábavu a solidní dávku inspirace a zároveň vyvolá emoce a úsměv.

Děj série Mnou to není se odehrává v malém městě, kde se všichni znají, a zdá se, že o sobě vědí všechno. Hlavní postavy příběhu působí, jako by si vzaly prášky proti lásce. Jí nikdo nechybí, on už nikoho nehledá. Tośka (Ada Szczepaniak) je tvrdá, racionální a nezávislá mladá žena, která pracuje v autoservisu. I kdyby zde náhodou byl náznak milostného šimrání v břiše, okamžitě jej zažene. Michal (Adrian Zaremba) je pohledný lékař, který právě začal pracovat na místní klinice. Především to je ale zmatený, svobodný otec dvou dcer, který si v současné době nedokáže představit navázání nového vztahu. Co se stane, když si s nimi osud zahraje a svede je na stejnou cestu? Vznikne z toho výbušná komediální směs plná milostných zvratů. A to vše na pozadí skandálu týkajícího se svatby, která se nekonala…

Seriál Mnou to není (To nie ze mną) si získal uznání a oblibu polských diváků. Na základě úspěchu první sezóny vyrobila společnost Grupa Kino Polska i druhou řadu, která měla premiéru na kanálu Stopklatka v listopadu letošního roku.

Další informace:

SPI International (společnost CANAL+) je globální mediální společnost, která provozuje televizní kanály a řadu digitálních produktů na šesti kontinentech a je významným hráčem v oblasti distribuce obsahu a vysílání po celém světě. SPI provozuje několik volně šířených a placených televizních kanálů ve střední a východní Evropě, západní Evropě, Asii a v regionech Adrie, včetně klíčových evropských trhů, jako je Polsko, Česko, Rumunsko, Srbsko a Nizozemsko. Společnost SPI International vlastní řadu starších značek, které se staly známými, jako jsou FilmBox, Film1, Kino Polska, Stopklatka, Dizi, spolu s různými tematickými kanály a streamovacími službami, včetně FilmBox+. SPI spolupracuje s více než 700 operátory po celém světě a využívá nejmodernější technologie, které jejím předplatitelům poskytují přístup k lineárnímu obsahu SPI a obsahu na vyžádání. Již více než 25 let je společnost SPI INTERNATIONAL předním dodavatelem filmů a televizních programů pro kina na mezinárodních trzích. Pevné aliance společnosti SPI s významnými dodavateli licencí poskytují atraktivní obsah, který je velmi uznávaný a je po něm vysoká poptávka. www.spiintl.com.

Grupa Kino Polska, součást společnosti SPI International, vlastněné skupinou CANAL+, je jednou z předních mediálních skupin v Polsku, která úspěšně působí i na mezinárodních trzích. Skupina se zabývá distribucí a produkcí obsahu pro televizi, VOD platformy, streamovací služby a kina a také prodejem programových licencí. Je také provozovatelem vysílání tematických televizních kanálů, které jsou distribuovány v digitální pozemní televizi, kabelových sítích a satelitních platformách. Do portfolia skupiny patří televizní kanály Stopklatka, Zoom TV, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Kino TV, Dizi, Gametoon a kanály značky FilmBox.

Zdroj: FilmBox Stars 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama