Premiérové epizody nové sezony Ulice už nyní na Voyo! Na co se mohou diváci těšit?

Po krátké prázdninové pauze ve vysílání se dnes znovu rozjíždějí příběhy postav z nekonečného seriálu Ulice. Na Voyo startují exkluzivně již nyní nové epizody devatenácté sezony tohoto divácky oblíbeného a úspěšného seriálu, jenž se vrátí na obrazovky TV Nova hned následující pondělí v obvyklém podvečerním čase. Co si tvůrci Ulice připravili pro fanoušky seriálu a diváky tentokrát?

Nové hvězdné tváře

Jeden z divácky nejoblíbenějších původních seriálů u nás se vrací po krátké vysílací pauze s novými příběhy v pořadí již devatenácté sezony. Diváci se mohou těšit například na hvězdné posily. Lucie Vondráčková se představí jako Soňa Čechová, nová zástupkyně ředitelky školy Magdy (Veronika Čermák Macková). Soňa zasáhne do dění ve škole i v Magdině životě, navíc jí hned od začátku bude sympatický Prokop (Ondřej Studénka), jenž se s Magdou před prázdninami rozešel a pak toho začal litovat. Uliční herecký tým posílí také Adéla Gondíková, jež ztvární Hanu Šmýdovou. Ta připomene Evženovi (Martin Finger) jejich společnou temnou minulost, na niž se on snažil zapomenout.

Velké návraty známých postav

Do Ulice se zároveň vrací tři důvěrně známé postavy, které to tam jaksepatří rozvíří. Tou první je Márova (Kryštof Rímský) takřka osudová láska Monika Farská (Anna Fixová). Druhý velký návrat se týká Magdina bývalého partnera a její první velké lásky – Eddieho Rambouska (Jiří Panzner). Třetí návrat určitě přivítají všichni fanoušci Luďkovy (Vasil Fridrich) manželky a věčné potížistky Vandy (Kristýna Hrušínská). Příchody těchto postav ovlivní nejen osudy jejich bývalých či stávajících partnerů, ale také jejich blízkých, neboť jednotlivé návraty vyvolají spoustu otázek. Potvrdí se i u nich, že stará láska nerezaví? A jak na ně zareagují Karla (Markéta Stehlíková), která by byla ráda, kdyby se k sobě s Márou vrátili, Prokop, jemuž na Magdě stále záleží, nebo Luděk, jenž vidí rudě jen při zmínce Vandina jména?

Pestré a nabité děje

Luděk bude navíc spolu s Blankou (Linda Rybová) i celou rodinou řešit Kristýnu (Sára Korbelová) a její boj s ezošmejdkou Julií (Jitka Schneiderová), která o sobě dá znovu vědět. Gábina (Aneta Krejčíková) a Jirka Herman (Jan Holík) si docela užijí s pubertálním Šimonem (Jakub Krause), z něhož se vyklube velký smolař i průšvihář. Jeho kousky namíchnou také Hynka (Roman Vojtek), jenž to samozřejmě nenechá jen tak. Na obrátkách nabere také věčné vtipné hašteření Gábininých rodičů Mileny Pumrové (Alena Štréblová) a Radka Mastného (Pavel Novotný). Nudit se nebudou ani Nyklovi. Jejich životy se začnou točit kolem svéhlavé babičky Vilmy (Jaroslava Obermaierová), která to roztočí jako zamlada na Lumírově (Václav Svoboda) pánské jízdě a krátce na to skončí v nemocnici se zraněním, jež v jejím věku znamená spoustu komplikací. Asi není třeba dodávat, že Vilma dá coby pacientka všem pořádně zabrat.

Nové love story

Pokračovat bude i netradiční sbližování starosty Jirky Hložánka (Ondřej Havel) a Kateřininy (Martina Randová) dcery Martiny (Natálie Holíková). Láska se bude skloňovat ve všech pádech a s potřebným nadhledem také u Klímových. Vítek (Filip Čapka) začne regulérně žárlit kvůli Ivě (Hana Baroňová) na Roberta Duška (Tomáš Petřík), a to ne zcela bezdůvodně. Zamilovaná Bára (Eliška Bašusová) bude řešit nedostatek soukromí kvůli vztahu s Brunem (Jaroslav Blažek), Michal (Karel Klement) by zase rád začal chodit se starší Žofkou (Kateřina Ujfaluši).

Humorná nadsázka

Veselo bude také u Knoblochových, kteří se nastěhují do bývalého bytu Liškových, kam se bude vracet z Amsterdamu i František Hrubý (Matyáš Valenta). Miloš (Jiří Štrébl) s hrůzou zjistí, že už není takový chlapák jako dříve a že ho strašák andropauzy bohužel nemine. S jeho noční můrou začne úzce souviset i nové Evino (Vanda Hybnerová) podnikání, do kterého se pustí s vervou jí vlastní…

Nové díly seriálu Ulice, které startují již nyní na Voyo, přinesou nejen spoustu nejrůznějších emocí, ale také hodně humoru, hezkých okamžiků i dramatických situací, přesně jak mají diváci a fanoušci seriálu rádi.

Zdroj: TV Nova 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama