PUMA vítá do své rodiny novou šelmu: oznamuje spolupráci se 7krát3

Globální sportovní značka PUMA a Štěpán Hebík aka 7krát3 se propojují v dlouhodobé spolupráci, která se nese v duchu fashion a nejnovějších trendů. Štěpán Hebík je výraznou osobností české hudební scény. Svým hlasovým projevem i vizuální prezentací je jedinečný díky čemuž si získal mnoho fanoušků. V roce 2022 vydal svou druhou desku s názvem jednoduše II a získal hned tři nominace na Ceny Anděl, a to včetně té nejprestižnější za Album roku. Oslnil i tým společnosti PUMA, která ho hrdě přijala do své rodiny.

„PUMA letos slaví 75. výročí od svého založení a my jsme hrdí, že se i v tomto důležitém roce můžeme propojit s další originální českou osobností a představovat s ní světu unikátní projekty. Štěpán se zapojil už do výroční kampaně a my se těšíme, co dalšího nás společně v týmu PUMA čeká,“ říká Lucie Hložánková, Senior Manager Communication Marketing značky PUMA.

Štěpán hudební scénu obohatil o vzájemné „featuringy“ třeba s Orionem, Vladimirem 518 nebo Mikem Trafikem. Upozornil na sebe taky několika výraznými a povedenými televizními vystoupeními, která ho dostala do povědomí širší posluchačské společnosti. Vystoupil na Cenách Anděl 2022 nebo na lockdownovém koncertě z Národního divadla Národ sobě – kultura sobě. 7krát3 odehrál během posledních let desítky koncertů, a to včetně velkých festivalových vystoupení na Rock For People, Colours of Ostrava nebo bratislavském Uprising. Kromě hudby je Štěpán svou druhou profesí fyzioterapeut. Pomáhá tělesně postiženým i olympijským sportovcům.

„Jsem nadšený, že mohu být ambasadorem PUMA a obléknout jejich top kousky. Opravdu jsem o spolupráci stál. Vždy mě hodně zajímala oblast kolem menších módních značek a designerů – tomu se přesně v posledních letech PUMA věnuje – spojila se s mnoha zajímavými brandy. Už teď jsem mohl nakouknout do zákulisí k věcem, který se v budoucnu chystaj, a fakt mě chytly. Takže od teď je tahle skákající šelma se mnou,“ říká Štěpán Hebík aka 7krát3.

Zdroj: PUMA

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama