RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ – 1. díl

Sledujte v neděli 3. března 2024 ve 12.00 na Primě

Legendární magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře, kutily a všechny, kdo chtějí pohodlně bydlet, příjemně relaxovat či zdravě žít. Pořad s Oldřichem Navrátilem a jeho kolegy, plný sezónních rad, tipů a názorných ukázek. Vaše chvíle pohody v pravé nedělní poledne!

Receptar prima napadu

První jarní díl představí zbrusu novou rubriku Úklid pro klid s Kateřinou Brožovou, která poradí, jak rychle a snadno vyčistit vodní kámen ze sprchové baterie, navíc ekologicky. Maliny má v zahradě skoro každý, ale aby dobře plodily, je potřeba si pohlídat správnou techniku řezu. Podíváme se, jak směle do toho! Vlhkost v bytě, domě nebo na chalupě je velká potíž. Prozradíme, jak zjistit její příčiny a předcházet jim. Odpovíme na otázku značně rozdělující společnost – jíst, či nejíst česnekový klíček? Z oblíbené plodiny navíc rovnou vykouzlíme majonézu z pečeného česneku pod pečenou paprikou na domácí focaccie.

Blíží se svátek žen, a tak naše Žena za ponkem vyrobí stylovou vázu ve tvaru srdíčka ze zbytku dřeva. Minutový manžel se v Lekcích pro ženy zaměří na izolaci, ať jde o to na potrubí, vzduchotechniku nebo garážová vrata. Protože kdo s izolací šetří, má za tři. Rajčata jsou jednou z nejpěstovanějších zelenin u nás – ukážeme novinky v jejich sortimentu i nejčastější problémy při jejich pěstování. Tomáš Nushart v nové rubrice Necvičák postupně ukáže, jak vypadá moderní trénink psů a v prvním dílu představí klikr.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Pepou Libickým a Markétou Mayerovou, zahradníky Michalem Plundrou, Lenkou Šulcovou a Tomášem Trejbalem, (ne)cvičitelem psů Tomášem Nushartem, kutilkou Lídou Garciou, odbornicí na úklid Kateřinou Brožovou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama