Redukce vrásek i pigmentových skvrn. Díky jedinému produktu omládnete a budete vypadat skvěle. Rozlučte se se znaky stárnutí, které vám mohou vadit – a přidávat roky.

SONY DSC

Ve středním a zralém věku se na obličeji začínají tvořit pigmentové skvrny, které nemilosrdně prozradí váš věk. Stejně tak se prohlubují mimické vrásky, takže vám, pokud žijete aktivní život, přibývají rychleji. Je tu ale řešení. Díky absolutní novince od značky Orlane budete nyní vypadat skvěle. Po celý den totiž bude B21 Extraordinaire Sérum proti pigmentovým skvrnám ze sebe vydávat to nejlepší – ve váš prospěch. Zamilujte se do přípravku, který na trhu nemá obdoby.

Nemusíte se hned objednávat na zákroky plastické chirurgie, omládnout můžete také díky tomu, že začnete používat přípravek, který je pro vaši pleť vhodný. Tedy takový, který dokáže přenastavit buněčné procesy, aby pleť viditelně stárla co nejpomaleji. Díky sofistikovanému řešení vycházejícímu z laboratoří Orlane je právě přípravek B21 Extraordinaire proti pigmentovým skvrnám tím správným přípravkem pro vaše problémy. Zbavuje známek únavy, snižuje viditelnost tmavých kruhů pod očima a velmi snadno zbavuje pleť pigmentových skvrn. Sérum ale také pleť díky svému složení vypíná, vyplňuje místa, kde se již netvoří tolik kolagenu a mohou vznikat mimické vrásky, a navíc pleť rozjasňuje. Sérum nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pleť, nechejte deset minut absorbovat a nikdy nezapomínejte také na krk a dekolt. Vždy sérum neroztírejte, ale vklepávejte. Poté naneste oblíbený denní krém s SPF 50 nebo krém noční.

Sérum B21 Extraordinaire proti pigmentovým skvrnám je zářící hvězdou mezi produkty značky Orlane. Jeho účinnost je prokazatelná již po několika dnech, jakmile si na jeho sílu zvyknete, okamžitě se stane během beauty rutiny vaší stálicí. Buďte výjimečná s Orlane a investujte do přípravků, které jsou dokonalé přesně pro vaši pleť a její potřeby.

Novinka, kterou musíte mít:

B21 Extraordinaire Sérum proti pigmentovým skvrnám, orlanecz.com, 3 970 Kč

Sérum tohoto typu eliminuje již viditelné známky stárnutí, přenastavuje totiž buněčné procesy tak, aby vaše pleť stárla co nejpomaleji. Účinné látky snižují hladinu melaninu, redukují nedostatky pleti a neutralizují faktory, které vedou ke vzniku pigmentových skvrn. Sérum dlouhodobě stimuluje aktivitu v pleti na buňečné úrovni, která vede k vyplnění pokožky, omlazení a rozjasnění. Působí na všechny typy tmavých skvrn (které způsobuje slunce, akné nebo melazma) a díky svému složení je vhodné pro všechny typy pleti.

Postup pro aplikaci: Po očištění pleti naneste několik kapek na pokožku, nechte působit a teprve po několika minutách, kdy se sérum vstřebá, pokračujte v běžné skin rutině.

Zdroj: Orlane

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama