Revoluce ve fritování, zdravě a bez oleje

Zapomeňte na stereotypní nezdravé fritování. Dopřát si chutné jídlo, které splňuje zásady zdravého stravování a ještě šetří čas, není nic nemožného. S multifunkčním fritovacím hrncem můžete připravit oblíbené pochoutky jako křupavé hranolky či zeleninu, kuřecí kousky, křidélka či řízky s minimálním množstvím oleje.

Kreativita bez limitů

Připravte si maso nebo zeleninu metodou sous vide, grilujte, vařte, pečte. Možnosti přípravy jídel s (doporučená cena 2 999 Kč) jsou téměř nekonečné. Hrnec nabízí 18 různých funkcí a objem 4,8 litru, což z něj činí multifunkčního pomocníka při přípravě jídel pro celou rodinu. Můžete si v něm uvařit rýži, připravit domácí jogurt, fondue, popcorn nebo upéct chleba.

Snadná a rychlá příprava

Díky rychlému a rovnoměrnému rozvodu tepla a hliníkové nádobě s nepřilnavých povrchem je vaření s tímto pomocníkem opravdu hračka. Přístroj umožňuje přesné nastavení teploty od 40 do 240 °C, díky čemuž dosáhnete optimálních výsledků. Navíc disponuje i takovými funkcemi, jako je odložený start, což vám umožní naplánovat si přípravu jídla podle vašich časových potřeb. Už se nemusíte trápit dlouhými hodinami strávenými v kuchyni.

Elegantní design a praktické funkce

Multifunkční fritovací hrnec SFR 9400WH není jen výkonný, ale i vkusný a praktický. Jeho čtvercový design umožňuje maximální využití prostoru ve vaší kuchyni, zatímco speciálně tvarovaná poklice z odolného tvrzeného skla vám umožní snadno monitorovat pokrok při vaření. Multifunkční fritovací hrnec se okamžitě stane nedílnou součástí vaší kuchyně díky široké škále funkcí a jednoduchému ovládání. Kombinuje vysokou funkčnost, jednoduchost použití a nepřebernou spoustu možností přípravy jídel.

O značce Sencor

Značka spotřební elektroniky SENCOR byla založena v roce 1969 v Japonsku, v devadesátých letech 20. století se pak stala firmou evropskou. SENCOR je řízen z Evropy, své produkty vyrábí v Asii i v evropských zemích. Mezi hlavní přednosti SENCOR patří atraktivní design výrobků, široký sortiment pro každou domácnost a její potřeby, inovace a zpřístupnění moderních technologií a funkcí, za které zákazník neutratí víc, než je nutné.

Zdroj: SENCOR

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama