Rocková kapela  Melodica přichází s novým videoklipem Rámy obrazů. A vyhlašuje 2. ročník pěvecké soutěže TOP VOICE

Píseň je vlastně cover verzí nikdy nevydaného songu zpěváka Bedřicha Zieglera

Slovy manažera kapely: „Jsme s Béďou už pěknou řádku let přátelé a mě zaujala historie jeho nikdy nevydané skladby. V roce 1988 jednal s manažerem Lucie Bílé, zda by ji s ním nenazpívala. Nakonec vzniklo pouze demo a píseň byla uložena k ledu. A tak jsem ji nabídl naší kapele a oni s nadšením souhlasili s produkcí.“ Kapela se dlouho nerozhodovala o zpěvákovi, který ji společně se zpěvačkou nazpívá a stal se jím zpěvák Josef Šutara (NAZsong, Rock opera Praha, ex-Motorband).

Pepa je vynikající zpěvák  a my jsme s ním ještě před tím, než manažer rozhodl o produkci tohoto songu, chtěli natočit duet na nové album,“ shrnula zpěvačka Hanka 

Ježková. 

  Hanka je také ředitelkou pěvecké soutěže pro mladé talenty TOP VOICE . 

„Pepa je s námi také spjatý jako porotce naší celostátní pěvecké soutěže TOP VOICE 2024. Soutěž se bude konat v březnu a v dubnu 2024 a finále proběhne 27. 4. 2024 v Teplicích. 

V porotě máme již podruhé jako předsedu Davida Gránského a další známé osobnosti, např. Michaelu Pecháčkovou, Miroslava Šimůnka a další.“ 

S vítězi minulého ročníku byl natočený   videoklip Hvězdy nám napoví a ti nejlepší, Emmy Hoang a Max Behenský, se stali patrony letošního ročníkusoutěže.

Tým TOP VOICE nadále podporuje tyto mladé umělce v jejich kariérách. 

  KAPELA MELODICA začala pracovat i na novém albu s názvem Rockový vesmír.  

O novém albu nám více prozradil bubeník Radek Ježek

„S natáčením alba pomalu finišujeme a jsem moc rád, že se nám opět podařila spolupráce s Russellem Gilbrookem z legendární kapely Uriah Heep. Nabubnoval nám bicí party do písně Země nedýchá 2, která vznikne ve dvou verzích – české a anglické. K písni chystáme také videoklip.“ Album vyjde v červnu 2024 a kapela slibuje kvalitní zvuk, více než 12 nových songů a také spoustu dalších videoklipů, které si natáčí ve vlastní produkci (Jezek production). 

Melodica si také v letech 2023/2024 vybudovala vlastní nahrávací 

Studio Someth Records v Teplicích.

 „Vybudovat vlastní studio byl můj sen. Toužil jsem se naučit vše o zvuku a posunout kapelu kupředu. Také zde pracuji s dalšími umělci, kteří si zde pořizují své nahrávky

 a k nim videoklipy. Jsem z něj opravdu nadšen a pln energie do budoucna.“  Prozradil nám vedoucí studia Filip Ježek.

 Zpěvačka Hana Ježková  a spolumajitelka studia k budování dodává:

„Byli jsme poslední měsíce dost zaneprázdněni budováním studia a nahráváním nového alba, ale teď se chceme opět vrhnout na pódia a podpořit tak nové album koncertováním a pódiovou show. 

Křest nového alba teplické kapely METALICA proběhne v Praze za účasti zpěváků a herců ROCKOpery Praha. 

Zdroj: Kapela METALICA

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama