Romantika v Ulici. Jak znovu přeskočí jiskra mezi Karlou a Márou?

Málokterému páru ze seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, fandí diváci od samého začátku tolik jako Karle a Márovi. Teď jim svitne nová naděje, že se ti dva k sobě přeci jen vrátí. Občas stačí jen kouzlo okamžiku, aby se věci daly do pohybu tím správným směrem. Co se stane? To naznačí ukázka z pátečního dílu Ulice.

V seriálu Ulice na TV Nova se schyluje k velké romantice mezi Karlou (Markéta Stehlíková) a Márou (Kryštof Rímský). Přestože už měli být dávno rozvedení, osud to zařídil jinak. Kvůli zmeškanému soudnímu jednání jsou stále manželé. A zdá se, že právě společně prožité chvíle, kdy přicházelo na svět druhé dítě Dominiky (Barbora Vyskočilová) a Tonyho (Ondřej Volejník), je znovu sblížily. Najednou se mezi nimi něco změnilo, což samozřejmě zaznamenalo i jejich okolí.

Mezi Karlou a Márou je to ale stále hodně křehké. Ani jeden z nich si nedovolí udělat první zásadnější krok, aby se to opět nepokazilo. A tak to osud znovu udělá za ně. Uváznou v nepojízdném autě na okraji lesa, odkázáni na pomoc druhých. Než se jí dočkají, podlehnou síle okamžiku i samotné atmosféry, díky níž se jim vybaví vzpomínky na jejich první velké rande.

Co to s nimi udělá?

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama