Rychlý odvoz do nemocnice! S Hermanem st. (M. Vašut) z Ulice je zle…

V divácky oblíbeném denním seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, to je jako v životě. Ani zde si nemoc a strach o blízké nevybírá. Už brzy si tím projdou také Jiří Herman st. a jeho syn, kteří si k sobě hledají po dvaceti letech znovu cestu. Proč právě nyní? Co za tím může být?

V seriálu Ulice se před pár týdny objevil otec Jiřího Hermana (Jan Holík), soudce Nejvyššího soudu Jiří Herman st. (Marek Vašut). Tajně ho kontaktovala Milena Pumrová (Alena Štréblová), navíc jménem dcery Gábiny (Aneta Krejčíková), v souvislosti se zásnubami Gábiny a Jirky Hermana. Přestože Jirka zpočátku nechtěl o otci ani slyšet, natož se s ním potkat a pozvat ho na svou svatbu, postupně změnil názor. Svůj podíl na tom měl i samotný Herman st., jenž se po dvaceti letech pokouší vrátit synovi do života. Snaží se s ním navázat zpřetrhaná pouta, využívá každé příležitosti k opětovnému sblížení i k setkání.

Je za tím nemoc?

Jiřímu je otcovo chování už docela podezřelé. Tolik let se mu neozval, jako by o něj ani nestál, a teď najednou dělá vše pro to, aby byli zase jedna rodina. Dokonce se zdá, že se hodně změnil i povahově. Co by za tím vším mohlo být? Jirku napadá jediná příčina. Jeho otec je určitě vážně nemocný, jen mu to nechce říct. Potvrzení zlého tušení se mu dostane už záhy, kdy se jeho otci udělá natolik zle, že Jirka začne urychleně jednat. Vypadá to totiž na celkový kolaps, kdy je každá minuta drahá… Čím nažene Herman st. strach svému synovi? Jak moc Jirkovi na tátovi záleží?

Zdroj: TV Nova 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama