Spolupráce Hublot a Karolíny Plíškové pokračuje

Značka Hublot, synonymum švýcarské preciznosti a luxusu, s radostí oznamuje, že její společná cesta s Karolínou Plíškovou, jednou z nejzářivějších hvězd světového tenisu a hrdou ambasadorkou Hublotu od roku 2017, nadále pokračuje. Česká tenisová hvězda nedávno navštívila pražský butik v Široké ulici, kde obdivovala nové modely hodinek pro rok 2024. Tyto okamžiky byly zachyceny v sérii fotografií, které dokonale ztělesňují dynamiku a eleganci Karolíny i značky Hublot.

Karolína, která se na tenisových kurtech po celém světě proslavila svou bojovností i elegancí, pokračuje ve své cestě za tenisovými triumfy, přičemž její nedávné úspěchy jsou jasným důkazem její nezlomné vůle a ambicí. Hublot se těší, že bude Karolíně i nadále stát po boku, a oslavovat společné hodnoty jako je: vášeň, inovace a odhodlání být vždy o krok napřed.

Snímky nejenže odhalují Karolíninu přirozenou eleganci a sportovní dynamiku, ale také reflektují nekonečnou inovaci a sofistikovanost, které Hublot přináší do světa luxusních hodinek. Toto partnerství je příkladem, kde se spojuje tradiční řemeslná dovednost s inovací, oslavující každý moment s nekonečným citem pro styl a výkon.

Karolína Plíšková


Karolína Plíšková, narozená 21. března 1992 v Lounech, je česká profesionální tenistka, která si získala světovou proslulost svým vynikajícím herním stylem a úspěchy na mezinárodní tenisové scéně.

S tenisem začala Plíšková již v dětství a brzy se projevila jako talentovaná hráčka s výrazným potenciálem. Její první velký průlom přišel v roce 2010, když vyhrála juniorskou dvouhru na Australian Open. Tento úspěch jí otevřel cestu k profesionální kariéře. Její výrazný servis a silné údery z obou stran kurtu jí pomohly dosáhnout mnoha vítězství na okruhu WTA. Plíšková v průběhu kariéry získala několik titulů ve dvouhře a byla pravidelně umístěna v žebříčku nejlepších hráček světa. V roce 2016 dosáhla nejvyššího individuálního žebříčkového umístění jako světová číslo jedna ve dvouhře.

Výrazně se prosadila i ve čtyřhře, kde dosáhla úspěchů s různými spoluhráčkami. Její hra je známá pro precizní údery, včetně nekompromisního servisu a útočného stylu. 

Karolína Plíšková je také klíčovou postavou českého fedcupového týmu, kde přispěla k úspěchům týmu v této prestižní týmové soutěži.

Mimo kurt je Karolína známá svou profesionalitou, odhodláním a výrazným osobnostním stylem. Je považována za jednu z nejlepších českých tenistek své generace a patří mezi významné postavy světového tenisu.

Zdroj: Hublot

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama