Štědrý den v Jedné rodině a tajemství, která diváky potěší!

Už dnes odvysílá TV Nova poslední díl letošní jarní sezony úspěšného seriálu Jedna rodina, který si velmi rychle našel své stálé místo v srdcích diváků. „Kamkoliv přijdu a s kýmkoliv o Jedné rodině mluvím, zjišťuji, jak moc si diváci náš seriál oblíbili. Jde o časově poměrně náročné natáčení a je pro mě obrovskou motivací k další práci, když zjišťuji, že to, co tu společně uvaříme někdo moc rád zbaští. To je pro herce opravdu ta největší odměna,“ prozrazuje dojmy z první sezóny Tereza Kostková.

Seriál Jedna rodina čeká letní vysílací pauza a v září se diváci mohou těšit na zbrusu nové díly podzimní sezony. Co v ní diváky čeká naznačil kreativní producent za TV Nova Lukáš Borovička: „Seriál Jedna rodina se vrátí s novými příběhy a situacemi, které ze svých životů známe téměř všichni. V podzimní sezoně se nám obrací karty a na naše věčné smolaře se konečně usměje štěstí. Jak Kláře tak Vagymu svítá naděje na lásku, i když to už ani jeden z nich moc nečekal. Naopak ti, kterým se až doteď celkem dařilo se budou muset poprat s pořádnými výzvami. Petra doplatí na svoji dobrotu a Norika s Filipem pochopí, že vydělat si velké peníze také něco stojí. A Martina zjistí, že maturita je nic proti zkoušce dospělosti, která ji teprve čeká. Jak už jsme si zvykli, střídavka dokáže i běžné situace pořádně zamotat. Ale stejně tak dokáže průšvihy efektivně řešit, vždycky se totiž najde někdo, kdo rychle přispěchá na pomoc. V tom bude podzimní sezona stejná. Nebudou chybět nové výzvy, naděje ani nové postavy v podání oblíbených českých herců.“

Ještě před pauzou diváci společně s Jednou rodinou oslaví Vánoce. Ty sice nejsou především o drahých dárcích, ale právě ty bývají často tím nejpalčivějším problémem. Kdo dostane nový mobil? Kdo slepice a kozy? A kdo ten úplně nejkrásnější a nejdojemnější dárek, který nestojí vůbec žádné peníze? Taneček, který nacvičily děti společně s Karlem, je zábavný sám o sobě. A když si tanečníci navíc obléknou kostýmy vánočních skřítků, je o dobrou zábavu zaručeně postaráno. Kdo nakonec stráví Štědrý den společně a zůstane někdo na nakonec sám?

Poslední díl seriálu Jedna rodina odvysílá TV Nova dnes ve 20.20 a už teď je k dispozici divákům na Voyo.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama