Střet s manželovou milenkou! Co Karla z Ulice hned tak nerozdýchá? 

V seriálu Ulice, jehož devatenáctá sezona odstartovala na obrazovkách TV Nova před necelými dvěma týdny, se nyní řeší i prázdninové lásky. Jednu takovou si užívá třeba Mára, zatímco Karla kvůli tomu trpí, protože doufala, že si k sobě s Márou opět najdou cestu. Teď Karlu čeká další pořádá ťafka v podobě ranního setkání se sokyní v lásce přímo v domě, kde mají byt. Jak to Karla ustojí? A co ji čeká doma? Jaké stopy po vetřelkyni tam najde? To naznačí tato ukázka z pátečního dílu Ulice.

Divácky oblíbený seriál už naplno rozehrává na TV Nova nové příběhy svých hrdinů, kteří občas zažívají i hodně krušné chvíle. Své by o tom mohla momentálně vyprávět například Karla Marečková (Markéta Stehlíková), jež si líže rány poté, co jí její muž Mára (Kryštof Rímský) nevědomky zlomil srdce. Karla si totiž myslela, že se to během prázdnin mezi nimi spraví a že budou zase spolu jako rodina. Jenže Mára je už někde jinde. Našel si novou kamarádku s benefity Sylvu (Jana Kotrbatá), o níž se rychlostí blesku dozvěděla celá rodina. Karla však od Máry oficiálně nic neví. O to více se kvůli tomu trápí, protože netuší, co dotyčná pro Máru znamená. Také začíná žárlit, neboť Máru pořád miluje, i když to byla vlastně ona sama, kvůli komu se zhroutila jejich rodinná idyla. Teď toho hořce lituje, jenže škody už jsou napáchány…

Mára si již zařizuje život po svém, přestože jsou i u něj na prvním místě synové Vojta (Felix Šrámek) a Kustík (Rafael a Samuel Martinicovi). Ostatně právě díky Vojtovi, s nímž byl v létě na táboře rodičů s dětmi, se Mára se Sylvou seznámil. Shodou okolností se Vojta navíc zakoukal do Sylviny dcery Anetky, což je pro Karlu dvojnásobně hořká pilulka, neboť Mára a Vojta se nyní chovají jako dva spiklenci.

Teď Karla schytá další obrovskou ťafku nejen jako Márova stále ještě manželka, ale také jako máma. Brzy ráno se totiž potká ve dveřích domu, kde s Márou a kluky donedávna společně bydleli, právě se Sylvou, jež u kluků doma evidentně strávila s Márou společnou noc. A to je něco, co na ni bude již příliš… Jak tohle nečekané setkání ustojí? A jaké stopy nalezne po sokyni u sebe doma, respektive v ložnici, kde ještě donedávna uléhala spolu s Márou? To napoví tato ukázka z pátečního dílu Ulice.

Premiérové díly seriálu Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:30 hod. S týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama