Teta Květa z oblíbené TV pro děti veze zábavný program pro celou rodinu

Po úspěších se zpěvačkou Ewou Farnou nebo muzikálem Ferda Mravenec, přišel producent Lešek Wronka s dalším úspěšným projektem. Je jím TV pro děti, která od října roku 2020 vysílá na kanálu tvprodeti na platformě YouTube a na webové stránkce www.tvprodeti.cz.

Za tři roky existence si TV pro děti připsala neuvěřitelných 37 000 000 zhlédnutí, přičemž odvysílala 140 dílů, 6 filmů a 125 původních písniček. Její kanál na YouTube má nyní 27 tisíc pravidelných odběratelů.

Jednou z hlavních postav TV pro děti je Teta Květa, která společně s ostatními pohádkovými kamarády nabízí originální svět písniček a tanečků, jenž kromě originální zábavy zahrnují i edukativní prvky od historie, přes zeměpis, až po společenskou a mravní sféru.

A je to právě Teta Květa, která teď všechny děti i jejich rodiče zve na představení Teta Květa a kamarádi. S ním se až do 3. prosince představí na turné po českých a moravských městech.

V show, která je určena pro všechny od 2 let, zazní známé písničky z TV pro děti, připraveny jsou nejrůznější soutěže znalostí i zručnosti, představí se mnoho pohádkových postaviček, a hlavně si všichni užijí plno tance a legrace. A to nejen v hledišti, ale i na jevišti!

TETA KVĚTA A KAMARÁDI

Rozšířená informace o show pro celou rodinu

Muzikálové představení, jehož autorem je známý skladatel, scénárista a producent Lešek Wronka, vychází z úspěšného projektu TV pro děti. Nabízí spoustu původních písniček, tancování i chytrého ponaučení, soutěže ve znalostech, dovednostech, tanci i zpěvu, program je určený pro celou rodinu, konkrétně pro všechny od 2 let.

Příběh Tety Květy, která je po odchodu oblíbené muzikálové dvojice Fidlíka a Violenky doma ve svém pokojíčku Muzíčku osamocená, nabírá po návštěvě Víly Chytrolínky na obrátkách. Ta za Tetou Květou pošle spoustu nových kamarádů, takže se u ní rázem dveře netrhnou. Příběh je tak plný pohádkových postaviček jako jsou Méďa Koumák, Kočka Fintilka, Mýval Gurmán nebo Opička Cvička, s nimiž Teta Květa zažívá mnohá dobrodružství.

„Představení je plné hudby, tance a hlavně legrace. Přijďte se podívat, zazpívat si a zatančit s námi!“ zve děti a rodiče Magdalena Wronková, představitelka Tety Květy.

Délka představení je cca 60 minut.

TETA KVĚTA A KAMARÁDI

Termíny – podzim 2023

17. 9. Trutnov – Divadlo Národní dům – 15:00

24. 9. České Budějovice – Metropol – 10:00

24. 9. Jindřichův Hradec – KD Střelnice – 15:00

1. 10. Náchod – Městské divadlo Dr. J. Čížka – 10:00

8. 10. Benešov – Městské divadlo Na Poště – 10:00

15. 10. Vratislavice –KC 101010 – 10:00

22. 10. Třinec – Kino Kosmos – 10:00

22. 10. Havířov – KD Radost – 15:00

5. 11. Hořovice – Společenský dům – 10:00

5. 11. Plzeň – KD Šeříkovka – 15:00

11. 11. Brno – KD Dělňák Líšeň – 10:00

11. 11. Nové Město na Moravě – Kulturní dům – 16:00

12. 11. Horažďovice – KD Horažďovice – 10:00

12. 11. Vimperk – MĚKS Vimperk – 15:00

19. 11. Ústí nad Labem – Národní dům – 11:00

19. 11. Kadaň – KD Střelnice – 16:00

3. 12. Humpolec – Divadlo za komínem – 16:00

Předprodej vstupenek: https://www.united-tickets.cz/teta-kveta-a-kamaradi-1#/

TV PRO DĚTI

Informace o projektu

TV pro děti je internetová televize, kterou lze sledovat prostřednictvím YouTube kanálu tvprodeti a webové stránky tvprodeti.cz. Vysílá od 5. října 2010.

Televize nabízí každý týden, a to vždy ve středu, původní hudebně-dramatický pořad pro děti a celou rodinu. Pořady jsou součástí tematicky propojených sérii, zahrnujících obvykle 15 dílů.

Autorem projektu, skladatelem, hlavním scénáristou a producentem je Lešek Wronka. Dále se na projektu autorsky podílí Magdaléna Wronková, Petra Glosr Cvrkalová, Tomáš Choura, Michal Wronka a Matěj Pichler.

Tvůrci se snaží zajímavým způsobem nabízet dětem originální svět písniček, tanců a pohádkových bytostí, s možností zábavy a trávení volného času prostřednictvím hudebně a pohybově našlapaných klipů a navazujících programů. Jednotlivé díly mají taky edukativní charakter a zahrnují v sobě prvky osvěty jak z hudební, historické, zeměpisné oblasti, tak společenské a mravní sféry.

Tv pro děti dosud odvysílala téměř 140 dílů, 6 filmů a přes 125 původních písniček. Počet zhlédnutí přesáhl 36 miliónů a získal 27 tisíc odběratelů.

Hlavními hrdiny jsou Teta Květa (Magdaléna Wronková), Fidlík a Violenka (Kryštof Švehlík a Kristýna Mandousová) Baba Jaga (Vendula Fialová).

S TV pro děti také spolupracovala řada známých umělců, například Ivana Jirešová, Jaromír Nosek, Jan Kříž, Denisa Pfauserová, Igor Orozovič, Michal Kavalčík, Petr Batěk a další.

Všechny pořady a jednotlivé videoklipy jsou určeny pro dětské publikum 3-10 let i jejich rodiče

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama