Thermes Marins de Saint Malo: Pracujete na zahradě? A jak se o sebe staráte, aby vaše krása vydržela?

Považujete zahrádkaření za skvělou formu relaxace? Jenže jak se o sebe staráte po výkonu, během kterého trpí především ruce, ale i další části těla? Produkty značky Thermes Marins de Saint Malo jsou perfektní pro zahrádkářskou skin rutinu celé vaší rodiny.

Jarní dny jsou tady a s nimi i vaše snaha mít co nejkrásnější zahrádku, terasu, zkrátka prostor před obývacím pokojem, kde dobíjíte baterky. Možná také pěstujete rajčata či jinou zeleninu. Jenže právě během této relaxační činnosti trpí nejen ruce, ale i další části těla. Nezanedbávejte svůj půvab během dní, které jsou zality sluncem.

Vyzkoušejte kosmetiku Thermes Marins de Saint Malo. Přípravky, které jsou obohaceny o výtažky z moře, neobsahují chemikálie a působí na pleť přesně tak, jak potřebujete.

Dopřejte si pocit výjimečnosti, toho, že se obklopujete kvalitou, která vám zajistí komfort pleti, stejně jako třeba i vaší dceři. Kosmetika Thermes Marins de Saint Malo představuje to, co dlouho hledáte. Spojení vědeckého výzkumu, přirozenosti, know-how, moderních smyslových technologií. Obsahuje to nejlepší, co příroda nabízí, a současně zajišťuje přirozený komfort pleti.

Zkuste naše tipy pro dokonalou pleť v každém věku:

Sametový krém s himanthalií a chaluhami, 729Kč

Hydratační koncentrát dodává pokožce pružnost a komfort díky komplexu přírodních cukrů spojených s výtažky z řas a vyživujícími oleji a zaujme svou vůní „vanilky a medu“.

Elixír Eyes & Lips, 1565 Kč

Jedinečná textura, bez vůně. V kombinaci s PURE MER komplexem se jemné vrásky, které mohou přidávat roky, vizuálně ztrácí. A stačí k tomu pouhých 21 dní.

Sametový krém na ruce a nehty – 465 Kč

Tento lehký nemastný krém s výtažky z hnědých řas a bavlny ruce vyživuje, chrání a zjemňuje, aniž by zanechával mastný film. Vaše ruce jsou šetrně chráněny bez ohledu na roční období.

Zdroj: Thermes Marins de Saint Malo

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama