Úklid pro klid s ASKO – NÁBYTEK

S nástupem jara se blíží čas jarního úklidu. Toto roční období se nese v duchu nových začátků, a proto je ideální pro revitalizaci našich domovů. Moderní přístupy k jarnímu úklidu zdůrazňují zejména využití prostoru a organizaci věcí. Nabízíme proto praktické tipy a inovativní přístupy k jarnímu úklidu. Inspirujte se například důmyslnými úložnými systémy z ASKO – NÁBYTEK.

Maximalizace prostoru s úložnými systémy

Využití prostoru je zásadním krokem při organizaci věcí. Nejnovější trendy v úklidu zdůrazňují praktičnost a estetiku. „Úložné systémy, jako jsou modulární skříně, poličky a šuplíky, umožňují efektivní využití každého kousku prostoru. Díky nim můžete optimalizovat uspořádání a udržet vaše věci organizované a snadno pří-stupné,“ říká Andrea Štěpánová, marketingová ředitelka společnosti ASKO – NÁBYTEK. Řada lidí se také obrací k myšlence “méně je více” a snižují množství nepotřebných věcí. Díky tomu se domácnost stává přehlednější a čistší. Vytváření prostoru pro věci, které skutečně používáte a milujete, je cestou ke klidnému a harmonic-kému domovu.

Úklid pro klid

„K většímu úklidu určitě patří mytí oken nebo jednou za tři měsíce čištění pračky. V každém případě nedělám všechno najednou, toho velkého mamuta je prostě třeba rozporcovat, abychom se z toho nezbláznili,“ radí Kateřina Brožová, úspěšná úklidová blogerka a dodává: „Mně vůbec nevadí, že jakýkoliv velký úklid mi trvá třeba několik týdnů, když je venku hezky, jedeme radši s dětmi na výlet.“ Kateřina totiž vyznává filozofii splnit každý den alespoň malý úkol, což ve finále ušetří čas i energii. I když připouští, že mnoho jejích sledujících prostě chce mít hotovo všechno najednou. Kateřina Brožová si rozhodně nevybírá nábytek a doplňky s ohle-dem na to, jak se jí budou udržovat, miluje světlé barvy a má dokonce bílou sedačku.

Eko-úklid

V dnešní době roste důraz na ekologický přístup k úklidu. Odpadky jsou recyklovány a používání šetrných čistících prostředků je běžnou praxí. S použitím přírodních čistících prostředků a recyklovatelných úložných řešení můžete také přispět k ochraně životního prostředí. Nechte se proto inspirovat Kateřinou, která pracuje jen se čtyřmi základními látkami: jedlou sodou, bílým octem, kyselinou citrónovou a peroxidem vodíku. „Opravdu nemám v komoře schované jiné čisticí prostředky, nemohla bych natáčet videa s tím, že mi něco funguje a nebyla to pravda,“, uzavírá Kateřina Brožová v rozhovoru pro ASKO – NÁBYTEK.

Zdroj: ASKO – NÁBYTEK.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama