Uživatelé Bolt Food ocenili nejlepší restaurace v Česku Zlatou brokolici

Zlatá brokolice je unikátní ocenění kvalitní gastronomie založené na preferencích uživatelů aplikace Bolt Food. Letos bylo uděleno v pěti kategoriích od nejoblíbenějšího podniku po nejvyhlášenější veganskou kuchyni.

V rámci dalšího ročníku Restaurant Awards služby Bolt Food si pět partnerských restaurací aplikace Bolt Food na českém trhu rozdělilo Zlaté brokolice za vynikající či nápaditou kuchyni. Ocenění se uděluje v kategoriích, jako jsou nejrychlejší nárůst objednávek přes aplikaci, nejoblíbenější podnik pro sváteční příležitosti, nebo nejvyšší počet objednávek jednoho konkrétního pokrmu. Vítězové jednotlivých kategorií obdrželi sošku růžice brokolice a budou po nějakou dobu zvýrazněni v aplikaci Bolt Food.

Burrito Loco

Brokolici v kategorii Srdcovka, tedy svého druhu hlavní ocenění za celkově nejoblíbenější podnik, letos přitom nezískala jedna restaurace, ale celý řetězec, Burrito Loco. Mezi další vyznamenané patří Ekant Indická Kantýna na pražském Novém Městě, která se stala nejrychleji rostoucím partnerem v rámci aplikace Bolt Food, zatímco nejvyhledávanějším veganským podnikem bylo zvoleno bistro Mooi, sídlící nedaleko od Ekantu, na Národní.

Mooi 100% Rostlinné bistro

„Zlatá brokolice není žádný marketingový trik, ale naopak představuje skutečné a hodnotné ocenění tvrdé práce našich partnerských restaurací. To proto, že ji neudělují food kritici ani my sami, ale přímo uživatelé Bolt Food pokaždé, když si prostřednictvím aplikace objednají. O vítězství v každé z kategorií totiž rozhodují parametry jako je počet objednávek, uživatelská hodnocení a další data vytěžená z aplikace,” vysvětluje Marek Maxa, manažer Bolt Food pro Českou republiku.

“Ocenění ‚Zlatá brokolice‘ v hlavní kategorii si velmi vážíme a všem našim zákazníkům srdečně děkujeme za jejich přízeň, která je pro všechny zaměstnance našich Burrito Loco restaurací poctou. Za dva roky spolupráce s Bolt Food jsme získali cesty k novým zákazníkům a toto ocenění je pro nás důkazem, že se naší spolupráci vzájemně daří. Děkujeme za nominaci a našim zákazníkům za získané vítězství v kategorii Srdcovka,” říká Miroslav Riedl, manažer v síti restaurací Burrito Loco.

Master Burger

Kromě tex-mex z Burrita Loca si lze přes Bolt Food nechat přivést jídla všech možných chutí včetně české kuchyně, nejoblíbenějšími pokrmy českých uživatelů aplikace však jsou cheeseburgery, který si loni objednali bezmála 36,5 tisíce kusů. A to hlavně Pražané, zatímco v Brně a dalších městech „frčí“ spíše asijská kuchyně, především vietnamská a indická. Nejdražší v Česku přijatá objednávka stála 22 901 korun, a ta nejobjemnější čítala 42 položek. Nejdelší doručení bylo na vzdálenost 19,8 kilometrů, a nejrychleji zvládl partnerský kurýr Bolt Food doručit jídlo za těžko uvěřitelných -41 minut. Rekordního výkonu mu ovšem pomohla dosáhnout změna času, díky které byla objednávka přijatá ve 2:47 doručena ve 2:06 hodin.

V rámci druhého ročníku Zlaté brokolice byly uděleny sošky v následujících kategoriích:

Srdcovka (celkově nejoblíbenější)Burrito Loco
Zrozená hvězda (nejrychlejší přírůstek objednávek)Ekant Indická Kantýna
Nemůžu přestat (nejvíce objednávek jednoho pokrmu)Master Burger
Dopřej si (oblíbená sváteční restaurace)Bistro La Paisanita
Veganské nebe (veganské pokrmy)Mooi 100% Rostlinné bistro

O Boltu

Bolt je evropskou superaplikací, jejíž misí je dělat dopravu po městě dostupnější, bezpečnou a udržitelnou. Platforma Bolt již slouží 100 milionům zákazníků ve 45 zemích a více než 400 městech napříč Evropou a Afrikou. Bolt usiluje o urychlení přechodu od vlastnění automobilů k sdílené mobilitě, a nabízí lepší alternativy včetně odvozu autem, sdílení automobilů a elektrických koloběžek, stejně jako doručování jídel a potravin.

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama