V Costa Coffee je už jaro v plném proudu

Milovníci kávy, zpozorněte. Kavárny Costa Coffee přicházejí s novinkami, které vás nadchnou. Baristé opět překvapili svými kreativními kombinacemi a vymysleli pro vás jedinečný nápoj. Vychutnejte si například levandulový nápoj, jehož autorkou je baristka Antonie Nebeská, nebo osvěžující bezovou limonádu. Pro malé nápoje typu espresso jsou připravené nové jarní termohrnky. A to není vše. V Costa Coffee nezapomínají ani na charitu a nabízí skořicové cappuccino, jehož zakoupením přispějete celou částkou na dobrou věc. Když jaro chutná jako káva.

Jarních novinek je opět dost, představme si ty největší. Začněme sladkou tečkou. Jarním dortem je Jahodový Red Velvet, pro který je charakteristická červená barva a jemná textura. V chladnějších dnech doporučujeme sáhnout po sladkém Mocha latte – kombinaci horké čokolády s liskoořískovým caffè latte. V teplém jaru zase oceníte studenou variantu, která je o poznání osvěžující. Tím ale výčet jarních lákadel nekončí.

Zelený, levandulový a kávový

Levandulové espresso iced tea je studený nápoj, jehož složení vás dokáže probudit z jarního spánku. Je to originální výtvor baristky Antonie Nebeské z kavárny Costa Coffee, která si pohrála se studeným zeleným čajem, espressem a levandulovým sirupem z Levandulového údolí. Výsledkem je „nebeský“ nápoj s jemnou a květinovou chutí, který harmonizuje s hořkostí kávy. Zelený čaj dodává nápoji svěžest a antioxidanty, espresso povzbudí vaše smysly a levandule uklidní vaši mysl. Levandulové espresso iced tea je ideální volbou pro ty, kteří hledají něco nového a nevšedního.

Bezová limonáda je bezva

Bezovou limonádu si můžete dopřát jen pár týdnů v roce, když kvetou bezové keře. Ale v Costa Coffee si ji teď můžete vychutnat kdykoliv chcete. Tento nápoj okouzlí vůní, chutí a barvou. Osvěží vás a potěší, když potřebujete malou pauzu od shonu a stresu. Bezová limonáda obsahuje kvalitní ovocný sirup, při jeho výrobě může ulpět na dně lahvičky sediment, což je přirozeným znakem. V tomto případě stačí lahvičku jen protřepat. O žízeň i pitný režim se postará 700 ml této svěží dobroty.

„Espressní“ termohrnek

Patříte mezi ty, kdo si rádi objednají kávu nebo jiný horký nápoj do vlastního termohrnečku? Přesně pro vás máme novinku – nové hrnečky z nerezové oceli ve dvou jarních designech, které jsou předurčené pro malé nápoje. Díky svému menšímu objemu 200 ml jsou vhodné pro dospěláky na espresso nebo corto, pro děti třeba na babyccino. Navíc z nich můžete pít pohodlně přes víčko, mají totiž vložené silikonové brčko. Díky dvoustěnné izolaci drží nápoj teplý až 12 hodin, chladný dokonce až 15 hodin. Termohrnky jsou z nerezové oceli, což je přírodní materiál bez chemikálií, víčko je vyrobené z BPA free plastu se silikonovým otvorem pro pohodlné pití. Nečekejte a pořiďte si jeden z nové kolekce Costa Coffee termohrnků, která je k dispozici v kavárnách Costa Coffee od 349 Kč. Ale pozor, nabídka platí jen do vyprodání zásob.

Káva, která dává smysl

„Kuře“ je kávový nadšenec. A také miluje děti. Proto se zapojilo do sbírky Pomozte dětem, kterou podporují kavárny Costa Coffee. Kuře ví, že káva a dobročinnost jsou skvělá kombinace. Každý rok v březnu a dubnu si můžete pochutnat na charitativním kávovém nápoji. Letošní volbou je Skořicové cappuccino, které je nejen chutné, ale i štědré. Costa Coffee totiž věnuje celou částku 99 Kč z prodeje tohoto charitativního nápoje do sbírky Pomozte dětem. To je „kuřecí sen“. Užijte si svou kávu a zároveň udělejte radost dětem, které to potřebují.

Zdroj: Costa Coffee

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama