V seriálu ZOO se pěkně vybarví Justýna Drábková

Pomalu se usazuje do rodiny Novotných a dělá to velmi chytře. Justýna Drábková se coby Ivana motá kolem Vojty Vovesného alias Eda, a tak se v seriálu ZOO postará o pěkné pozdvižení. Vypadá to na milou holku, která se zakouká do obyčejného kluka, jenže! Rozhodně není milá a Ed není obyčejný – naopak pochází z pěkně bohaté rodiny.

Justýna Drábková se objeví po boku Vojty Vovesného jako jeho nová seriálová přítelkyně a hned to všechny nadzvedne ze židle. Ivana, kterou hraje, totiž rozhodně není milá princezna. I když se o tom snaží všechny přesvědčit. „Ivana kladná holka určitě není, i když ze začátku to tak vypadá. Umí být milá, ale myslím si, že s tím příběhem dost zamává. Je divoká a řekla bych, že i dost divná. Je to trošku psycho holka,“ popisuje svoji úlohu Justýna Drábová. Její Ivana teď bude rodině Novotných hodně ztrpčovat život. „Líbí se mi to, ale je to těžké. Není to žádná lehká role. Je tak jiná než já! Má svůj cíl a jde si za ním a k tomu potřebuje právě Eda.“

Justýna tak nejvíc času na place tráví s Vojtou Vovesným a nemůže si ho vynachválit. „S Vojtou hraji skoro pořád a je to moc fajn. Je skvělý, rozumíme si. Všichni jsou tady hodní a pomáhají mi.“ Stejně tak to má začínají herečka i doma. „Když mi přišla nabídka na ZOO, tak jsem to doma oznámila, že budu točit, a nikdo mi to nezakazoval,“ vypráví Justýna, jak se na novou práci tvářila její matka Jana Bernášková.

„Jsem strašně zvědavá, co na Ivanu řeknou lidi. Jak jim bude ta role sympatická, jestli jim bude připadat zajímavá. Není to žádná tuctovka, je hodně jiná, tak uvidíme,“ prozrazuje se zvědavostí seriálová Ivana.

Zdroj: TV Prima

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama