Výkonný tyčový vysavač s výdrží až 70 minut, se kterým rovnou vytřete

Kdo by nestál o všestranného pomocníka, který si poradí s jakýmkoliv nepořádkem v celé domácnosti. Nový tyčový vysavač Sencor SVC 9879BK nejen vysaje, ale také vytře. Díky AUTO režimu svůj výkon řídí dle právě vysávaného povrchu a znečištění a s LED osvětlením si posvítí na sebemenší smítko. Mini motorizovaný kartáč vyčeše například zvířecí chlupy z gauče a UV-C světlo vás zbaví alergenů. Na jedno nabití vydrží až 70 minut.

Sám pozná, kolik je špíny a kde vysává

Prémiový vysavač SVC 9879BK disponuje silným digitálním 550W motorem. Díky lehké konstrukci, vynikající manévrovatelnosti a široké řadě příslušenství s ním zvládnete uklidit i na hůře dostupných místech pod pohovkou či ve výškách na skříních.

O dlouhou výdrž se postará prémiová Li-ion baterie a úklid na jedno nabití se pak klidně může protáhnout až na 70 minut. Velkou předností vysavače je režim AUTO, který díky optickému senzoru a mikroprocesoru zajistí vždy optimální výkon přístroje s ohledem na znečištění a typ povrchu. Zároveň tak šetří baterii a prodlužuje intervaly mezi dobíjením.

Čistotu vzduchu při vysávání zajistí tříúrovňový systém cyklonové filtrace HEPA a vyprázdnění XL nádoby na prach s objemem 0,5 litru je záležitostí stisknutí jediného tlačítka.

Bohaté příslušenství

K dokonalému úklidu pomůže elektrická rotační hubice s vlastním motorem, LED osvětlením a dvěma výměnnými kartáči. O čistotu a lesk tvrdých podlah, jako jsou dlaždice a dřevěné parkety, se postará přídavná mopovací jednotka, se kterou vysavač vysává i vytírá zároveň. Jestliže spolu s vámi sdílí domácnost i chlupatí mazlíčci, budete milovat mini motorizovaný kartáč Cat&Dog s UV-C světlem, který přijde vhod i při vysávání gauče či autosedaček. K dispozici je příslušenství pro každou situaci, do něhož patří multiúhlový nástavec pro úklid ve výškách nebo pružná elastická hadice, která zjednoduší manipulaci s každým příslušenstvím, které na ni nasadíte.

Samostojící nabíjecí stanice poskytuje vysavači a jeho příslušenství bytelné zázemí a není potřeba ji ani přivrtávat do zdi. Bonusem je také exklusivní záruka 10 let na motor vysavače při registraci produktu a také záruka 2 roky na kapacitu baterie.

„Prémiové tyčové vysavače mají dnes vysoce výkonné motory s dlouhou životností. Zbaví vás obtěžujících kabelů a jejich velkým benefitem je snadná manipulace, praktické příslušenství a rychlá údržba. Model SVC 9879BK k tomu navíc přidává automatické nastavování optimálního výkonu či rychlé dobíjení. Nemusíte ztrácet drahocenný čas, tyčový vysavač máte vždy po ruce a během chvilky se můžete zase věnovat svým oblíbeným činnostem,“ vysvětluje Petr Trojan, category manager společnosti Sencor.

S vysavačem Sencor SVC 9879BK (doporučená cena: 9 999 Kč) si už nestrhnete záda ani nebudete muset hledat nejbližší zásuvku. Jednoduše, rychle, a především prakticky s ním snadno vykouzlíte čistý domov.

Zdroj: Sencor

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama