Vysílání zápasů nejlepších tenistek světa v příštím roce

Jak jsme oznámili už v listopadu, společnost CANAL+ získala od roku 2024 na minimálně 5 sezón exkluzivní práva na vysílání přímých přenosů ze všech turnajů WTA 1000, WTA 500, WTA 250 a navíc také z WTA Finals, neboli populárního Turnaje mistryň. Přenosy prvních zápasů z turnaje WTA 500 v australském Brisbane začnou na programu CANAL+ Sport 2 už v brzkých ranních hodinách 2. ledna 2024.

Na základě dohody o postoupení části práv, kterou společnost CANAL+ uzavřela se společností AMC Networks International, budou některé turnaje WTA 250 vysílány na sportovních programech Sport1 a Sport2. V roce 2024 se jedná o 15 turnajů a prvním z nich bude turnaj v tasmánském Hobartu v druhém týdnu v lednu.

CANAL+ se současně dohodl na exkluzivní spolupráci s finalistkou Roland Garros a semifinalistkou US Open Karolínou Muchovou a jejím týmem. Diváci CANAL+ Sport tak zažijí boj o fiftýny i mimosportovní zážitky jedné z nejlepších tenistek současnosti z neobvyklé blízkosti. “Mám radost ze spojení se značkou CANAL+, která je pro mě zárukou prémiového zpracování našeho sportu,” říká momentálně 8. hráčka světového žebříčku.

Zdroj: CANAL+

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama