AKU kuchyňské spotřebiče jsou pomocníci bez kompromisů

Aby vaše kulinářské dovednosti byly dotaženy k dokonalosti, nesmí ve vaší kuchyni chybět ruční mixér, sekáček a šlehač. Všichni tito pomocníci jsou električtí, což znamená, že pracovat s nimi musíte v blízkosti zásuvky. To ale pro vás nemusí být vždy ideální, bez šňůry se lépe pracuje, a především vás nic neomezuje. Řešením jsou aku spotřebiče na bateriový pohon od značky Sencor, se kterými můžete pracovat zkrátka kdekoliv – třeba i na zahradě, na cestách nebo v karavanu. Kvalitu těchto AKU spotřebičů zaručuje i dvouletá záruka na kapacitu baterie.

AKU Ruční šlehač

Nadýchané pomazánky, polévky, kaše, cukroví, sníh, těsta či šlehačky snadno dosáhnete díky třem rychlostem a bohatému příslušenství. V balení naleznete velkou šlehací metlu, která je perfektní ke šlehání vaječných bílků, krémů a šlehačky. Dále pak dva chromové nástavce, kterými vykouzlíte dokonalou bramborovou kaši, krémovou polévku či nadýchanou pomazánku. Nespornou výhodou aku ručního šlehače (Sencor SHM 9000WH, cena: 1 499 Kč) je bezšňůrové provedení. Napájení zajišťuje integrovaná Li-Ion baterie s dlouhou životností. Díky technologii Direct Drive je možné přístroj využívat, i když je baterie zcela vybitá, stačí šlehač zapojit do zásuvky a pracovat během dobíjení.

AKU tyčový mixér

Multifunkční tyčový bezšňůrový mixér (Sencor SHB 9000WH, cena 1 499 Kč) je inovativním všestranným pomocníkem, se kterým můžete doslova tančit po celé kuchyni. Ve své výbavě má široké příslušenství, zvládne tak suroviny posekat, mixovat i šlehat. Mixér je vyroben z kvalitních materiálů, například svrchní část nožů je potažena titanovou vrstvou, což zajistí zachování kvality potravin bez zbytečné ztráty minerálů a vitamínů. Sekací nástavec s prostornou nádobou o objemu 500 ml vás překvapí svým výkonem, díky kterému si třeba můžete namlít kávu, ořechy, bylinky i led na ledovou tříšť.

AKU Sekáček potravin

Stejně jako u ostatních AKU kuchyňských pomocníků není fungování sekáčku potravin (Sencor, SCB 9000WH, cena: 1 499 Kč) limitováno vzdáleností zásuvky od pracovního místa. Díky dvěma rychlostem a čtyřem kvalitním nožům s titanovým povrchem pohodlně a bez námahy nasekáte jak měkčí suroviny, tak i maso, ořechy či kořenovou zeleninu, a ještě navíc ušetříte spoustu času při ručním krájení. Samozřejmostí ve výbavě je i bezpečnostní pojistka, která chrání přístroj ve chvíli, kdy by mohlo dojít k přetížení motorové jednotky. LED kontrolka stavu baterie vás průběžně informuje o úrovni nabití.

Díky AKU spotřebičům ušetříte čas při hledání volné zásuvky či prodlužovačky nebo přemísťování surovin tak, aby kabel od spotřebiče pohodlně dosáhl na pracovní místo. Pokud se vám tito pomocníci vybijí, můžete je po připojení na nabíjecí adaptér s univerzálním USB-C kabelem ihned používat dál a nemusíte čekat, až se dobijí. Mít kuchyňské pomocníky bez kompromisů už nemusí být jen snem, ale jasnou volbou.

Zdroj: Sencor

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama