Bylinný čaj Sunday Morning: Váš nejlepší společník pro relaxaci

Začněte den s dokonalým bio čajem Sunday Morning od Native Way, který promění vaše ráno v oázu klidu. Tento výjimečný čaj kombinuje mátu peprnou, měsíček lékařský a esence maliníku a jahodníku do lahodného mixu, jenž je ideální pro relaxaci. Bylinky vás okouzlí svou příjemnou vůní, bohatou chutí a navodí pocit pohody.

Sunday Morning není náhodou oceněn titulem Biopotravina roku 2022. Byliny jsou pečlivě pěstovány ekologicky a ručně sklízeny, což zaručuje jejich nejvyšší kvalitu a plné aroma. Po sklizni jsou lístky sušeny přirozeným a šetrným způsobem, aby si zachovaly svou plnou chuť. Objevte kouzlo bylinného čaje Sunday Morning a dopřejte si každodenní chvíle klidu. Na www.nativeway.cz jej můžete zakoupit za 130 Kč.

V nabídce Native Way najdete i další vybrané čaje, bio koření, bylinné soli s různými příchutěmi a semínka, která si můžete zasadit, a stát se tak na chvíli farmářem.

Tip na závěr: Pokud preferujete lokální produkty v bio kvalitě, nezapomeňte hledat správné označení loga biolistu a biozebry na obalech, které vám zaručí, že je výrobek skutečně bio!

Cesta farmy Native Way: Jak láska k přírodě a tvrdá práce vytvořily výjimečné produkty

Když se v roce 2014 majitelé farmy pustili do ekologického zemědělství, věděli, že to nebude snadná cesta. Po uplynutí přechodného období začali prodávat své vlastní certifikované bio produkty z bylin, které dnes představují záruku kvality. „O bylinky, jejich zpracování a využití jsme se zajímali řadu let. Po přestěhování na venkov jsme začali více sbírat a pěstovat. Postupně se naše produkce rozrůstala a ze záliby se stala profese,“ říká majitel farmy Štěpán Tolar. Jeho cesta od nadšení k profesionálnímu pěstování byla lemována tvrdou prací a pevným odhodláním.

Ekofarma využívá při zpracování bylin specifické metody, které se liší od tradičních postupů. Prioritou je zdravé prostředí, kde rostliny rostou společně, vzájemně se doplňují a pomáhají si. Důležitými obyvatelkami farmy jsou včelky, které opylují květy a udržují pestrost a vitalitu v krajině. O zavlažování se starají závlahové systémy micro-drip, které šetrně hospodaří s vodou. „Střídáme pěstební plochy, to, co nestihneme obhospodařit, necháme ladem do příštího roku. Jedná se převážně o ruční práci, od zasazení semínek až po sklizeň,“ vysvětluje Štěpán Tolar. Sklizeň a zpracování jsou klíčovými procesy, které probíhají po celou sezónu. Majitelé sbírají pupeny, květy, mladé lístky a kořeny ručně, přičemž každý krok je prováděn s maximální péčí, aby byla zachována kvalita a chuť bylin. „Naším cílem je popularizace léčivých bylin, vysoká kvalita našich produktů a jejich dobrá dostupnost. Dáváme ostatním možnost si z našich semínek vypěstovat vlastní bylinky.“

V polovině léta, 20.7. od 12:00 hodin, se farmáři chystají uspořádat den otevřených dveří, kdy návštěvníci budou mít možnost nahlédnout do jejich každodenní práce. Native Way je příkladem toho, jak lze s láskou a péčí o přírodu vytvářet produkty, které jsou výjimečné pro nás i pro naši planetu. V jejich bylinných čajích a kořeních je skryta nejen chuť a vůně bylinek, ale také příběh tvrdé práce a odhodlání přinášet lidem to nejlepší z přírody.

Zdroj: Native Way

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama