Emirates se stává oficiální partnerem tenisového Wimbledonu

Společnost je nyní hrdým partnerem všech čtyř grandslamových turnajů

Letecká společnost Emirates oznámila oficiální víceleté partnerství s jednou z nejprestižnějších a nejstarších tenisových událostí na světě – Wimbledonem. Turnaj se bude konat od 1. do 14. července 2024 v All England Lawn Tennis Clubu.

Sir Tim Clark, prezident společnosti Emirates Airline, řekl: „Jsme hrdí na to, že naše účast v tenisovém světě roste. Wimbledon je významnou sportovní událostí, kterou sledují miliony lidí po celém světě, a my jsme rádi, že můžeme být spojeni s tak uznávanou sportovní podívanou. Společnost Emirates vždy podporovala tenis a jako sponzor všech čtyř grandslamů je náš závazek vůči tomuto sportu stejně pevný jako kdykoli předtím. Těšíme se, že letos v létě přineseme tenisové akce světové úrovně a budeme tak moci oslavovat to nejlepší z tenisu s fanoušky z celého světa.“

Deborah Jevans CBE, předsedkyně All England Clubu, řekla: „S potěšením vítáme společnost Emirates v rodině oficiálních partnerů Wimbledonu. Spoluprací se společností Emirates jako oficiálním leteckým partnerem spojuje Wimbledon své síly s prémiovou značkou a jedním z předních světových sponzorů tenisu a sportu obecně. Společnost Emirates vstupuje s podporou tenisu do čtvrté dekády, čímž posouvá investice i spojení skupiny s tímto sportem na další úroveň. Letos jsme zaznamenali rekordní zájem o účast na turnaji z Velké Británie i celého světa a podpora oficiálních partnerů, jako je Emirates, nám pomáhá udržet tuto událost na vrcholu sportu pro hráče i fanoušky.“

Emirates oficiálním partnerem Wimbledonu

Společnost Emirates získá řadu výhod plynoucích z tohoto partnerství zahrnujících branding na centrálním kurtu a kurtu č. 1, aktivační program na místě, který umožní zapojení tenisových fanoušků, marketingových, digitálních práv a práv na sociální média, pořadatelské vstupenky a příležitosti pro leteckou společnost připojit se k populárnímu WimbleWorldu na metaverzální platformě Roblox se značkovými tenisovými kurty a překážkovými dráhami Emirates.

Podpora iniciativy „Síla pro dobro“

Emirates a Wimbledon také spojí své síly, aby podpořily společensky prospěšné iniciativy ve Velké Británii. V rámci partnerství bude vytvořen fond Force for Good v hodnotě několika milionů liber, který bude podporovat a propagovat iniciativy s pozitivním dopadem na společnost a podporovat místní komunity. Další podrobnosti o tomto fondu budou oznámeny v průběhu roku 2024.

Hrdý sponzor čtyř grandslamů

Emirates je oficiální leteckou společností ATP Tour od roku 2013 a Premier partnerem od roku 2016. Do portfolia letecké společnosti patří některé z nejvýznamnějších událostí v rámci turnajů ATP a WTA. Kromě všech čtyř grandslamových turnajů, mj: US Open (od roku 2012), Roland-Garros (od roku 2013), Australian Open (od roku 2015) a The Championships, Wimbledon (ohlášený na rok 2024) – podporuje letecká společnost také 60 dalších turnajů v průběhu celého roku. Emirates podporuje také tenisový turnaj Dubai Duty Free Tennis Championships od jeho založení v roce 1993.

Sponzorské portfolio letecké společnosti zahrnuje i další špičkové světové sporty, jako jsou golf, dostihy a plachtění. Ve Velké Británii je letecká společnost hrdým sponzorem Arsenalu, Emirates FA Cupu a Lancashire Cricket Club & Emirates Old Trafford.

Závazek vůči Spojenému království

Společnost Emirates poskytuje ve Spojeném království prvotřídní cestovní zážitky již více než 37 let. V současné době provozuje 131 letů týdně do Velké Británie, přičemž využívá kombinovanou flotilu svých ikonických letadel A380 a Boeing 777. Rozsáhlá síť více než 130 destinací společnosti Emirates nabízí zákazníkům ve Spojeném království přístup k řadě dalších spojení do Asie, Indického oceánu, na Blízký východ, do Afriky a Australasie.

Zdroj: Emirates 

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama