Herecké řady Ulice posílí renesanční umělec Arnošt Goldflam

V denním, divácky oblíbeném seriálu Ulice, jenž vysílá TV Nova, se začátkem roku objevilo několik nových tváří. A další budou následovat. Už brzy vstoupí do děje osobitá postava, kterou ztvárňuje populární herec, dramatik, spisovatel a režisér Arnošt Goldflam. Do Ulice vnese humor i nejrůznější emoce.

Tvůrcům seriálu Ulice, jenž běží již přes osmnáct let na TV Nova, se daří neustále překvapovat diváky zajímavými ději i novými postavami, které zasahují těm stávajícím do života. Občas jim ho převrátí vzhůru nohama a pořádně zkomplikují, jindy zase osvěží láskou nebo humorem. Nedávno se v Ulici poprvé objevil Marek Vašut jako Jiří Herman st., jenž se vrací synovi Jiřímu (Jan Holík) po dvaceti letech znovu do života. A další výrazná herecká posila se v ateliérech seriálu začíná už pomalu zabydlovat…

Osobitý renesanční umělec

Nové díly Ulice již pilně natáčí herecká legenda s nezaměnitelným hlasem, uznávaný dramatik, režisér i spisovatel Arnošt Goldflam. Pro mnohé to je pohádkový dědeček, který umí svým hereckým projevem pohladit po duši a vtisknout laskavý humor rolím, jež ztvárňuje. Nejinak tomu bude také v Ulici, i když zde občas způsobí docela velké pozdvižení. Dříve, než se jeho postava v seriálu objeví, se o ní bude hodně mluvit, občas i v docela tajemných souvislostech. Zpočátku tak bude záhadou, jak se vlastně vybarví. Jedná se o šikovného vykuka, který v tom umí neopakovatelně půvabným způsobem chodit? Anebo o naprosto upřímného a bezelstného muže, jenž právě těmito svými povahovými rysy vzbuzuje u těch, co ho neznají, podezření, že nic není takové, jak se na první pohled zdá?

A s jakým očekáváním Arnošt Goldflam přicházel do Ulice? „Těšil jsem se na novou zkušenost. Zároveň jsme se obával, jak takové kvantum textu zvládnu. Díky péči a laskavosti režisérů, starostlivému štábu a hodným kolegům, to zatím zvládáme:),“ dodává Arnošt Goldflam s úsměvem.

Zdroj: TV Nova

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama