HONOR na veletrhu IFA 2023 představuje koncept HONOR V Purse

Koncept „Phone-to-Purse“ přináší novou myšlenku spojení módy a technologie

Globální technologická značka HONOR dnes na veletrhu IFA 2023 představila nový koncept HONOR V Purse. Poté, co zahájila největší světový veletrh spotřební elektroniky se svou keynote „Unfold Tomorrow”, odhalila svůj nový zajímavý koncept HONOR V Purse, skládací smartphone ve stylu nositelné módní kabelky, který nabízí nekonečné možnosti vyjádření vaší osobnosti a stylu.

Otevírá se nová kapitola pro rozvoj technologií ve světě módy

Společnost HONOR přijímá svou roli při utváření budoucího životního stylu a představuje HONOR V Purse, nový koncept „Phone-to-purse”, který předznamenává začátek vnímání elektronických zařízení jako zcela nové kategorie módního spotřebního zboží nabízejícího neomezené možnosti sebevyjádření.

HONOR V Purse má ve složeném stavu méně než 9 mm a je tak ještě tenčí než některé přední telefony klasické konstrukce na trhu. HONOR V Purse plynule promění skládací smartphone v dokonalý módní doplněk v tzv. phygital stylu (kombinace skutečného, fyzického a digitálního), a to díky řadě přizpůsobitelných displejů (AOD), které napodobují design kabelky, včetně designových prvků, jako jsou řetízky, peříčka a střapce, které reagují na pohyb smartphonu a kývají se spolu s ním. Tento koncept telefonu je také kompatibilní s výběrem vyměnitelných řemínků a řetízků, které se připínají na kloub a umožňují tak nosit smartphone bez námahy přes rameno jako běžnou kabelku nebo tašku, což mu umožňuje stát se novou trendy kabelkou, tzv. „It bag“ budoucnosti.

Rozvoj udržitelnější budoucnosti

Koncept HONOR V Purse vznikl s ohledem na udržitelnost a ztělesňuje závazek společnosti HONOR k ochraně životního prostředí. Kromě toho, že se vyznačuje materiály z udržitelných zdrojů, jako je veganská kůže na popruzích, lze tento nekonečně přizpůsobitelný koncept AOD kombinovat s jakýmkoli oblečením. S tím, jak módní průmysl překračuje hranice fyzického světa do digitálního prostoru, technologie umožňuje neomezené možnosti stylu a sebevyjádření. HONOR V Purse může tímto malým způsobem pomoci ekologicky uvědomělým spotřebitelům snížit spotřebu rychlé módy, a co je důležitější, pomáhá světu módy přijmout nové technologie s cílem povzbudit spotřebitele, aby nakupovali méně a používali zboží déle.

Díky neomezeným možnostem přizpůsobení AOD lze kabelku HONOR V kombinovat s jakýmkoli oblečením, takže si nemusíte kupovat novou kabelku ke každému novému módnímu kousku. Tímto způsobem by společnost HONOR chtěla umožnit ekologicky uvědomělým spotřebitelům snížit spotřebu rychlé módy a zároveň motivovat módní svět, aby přijal nové technologie, které nám umožní nakupovat méně a používat zboží déle. Koncept HONOR V Purse, který je vyrobený z materiálů z udržitelných zdrojů a navržený tak, aby jej bylo možné složit více než 400 000krát, byl pečlivě vytvořen tak, aby vám zůstal po boku po mnoho dlouhých let.

Nekonečné možnosti vyjádření vašeho jedinečného stylu

V duchu otevřené spolupráce se značka HONOR spojila se špičkami v oblasti kultury a trendů z platformy HONOR Talents Global Design Awards, včetně kreativního ředitele pánské módy BURBERRY Brama Van Diepena, současného umělce Yunuene Esparza, profesora Čínské akademie umění Yuana Youmina a crossoverového umělce Xiao Hui Wanga, aby navrhli vlastní řadu AOD pro toto zařízení, které tak nabídne nekonečné módní možnosti. V další fázi programu se otevře rozhraní API, které umožní designérům využít senzory, jako např. gyroskop, dotykový senzor nebo senzor okolního světla. HONOR následně vyzve začínající talenty z celého světa, aby přišli s vlastními návrhy, inspirovanými nejnovějšími designovými trendy, a přetvořili tak životní styl.

###

Další informace o značce HONOR najdete na oficiálních webových stránkách: www.hihonor.cz

O značce HONOR

Společnost HONOR je předním světovým dodavatelem chytrých zařízení. Jejím cílem je stát se globální ikonickou technologickou značkou a prostřednictvím svých výkonných produktů a služeb vytvářet nový inteligentní svět pro každého. Neochvějně se zaměřuje na výzkum a vývoj a snaží se vyvíjet technologie, které lidem po celém světě umožňují jít dál a dávají jim svobodu dosáhnout a udělat víc. HONOR nabízí řadu vysoce kvalitních chytrých telefonů, tabletů, notebooků a nositelných zařízení, které vyhovují každému rozpočtu, a díky svému portfoliu inovativních, prémiových a spolehlivých produktů umožňuje lidem stát se lepší verzí sebe samých.

Zdroj: HONOR

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama