Jarní novinky od BIG BOY: Popcorn ve stylu Boba a Bobka a dortík, který vykouzlíte za pět minut

Vstávat a křupat!

Doslova a do písmene křupavou novinku inspirovali Bob a Bobek. Známí králíci se spojili se značkou Big Boy a vytvořili snack v podobě oblíbeného popcornu s velmi netradiční příchutí. Mrkvový popcorn má lahodnou nasládlou chuť, které je těžké odolat. Vtipnou oranžovou barvu mu dodává skutečně sušená mrkev. Tuhle novinku si vychutnají i děti, které se jinak zelenině vyhýbají obloukem. A protože Big boy je především specialistou na ořechy, nemůže chybět ani druhá varianta – Oříškový popcorn s výraznou chutí lískových oříšků. Vyzkoušejte oba a sami rozhodněte, který se králíkům z klobouku povedl lépe.

Mug cake zvládnete připravit za pár minut

V zahraničí je tento koncept známý již dlouho, u nás zatím tolik ne. A to je škoda! Mug cake, doslova přeloženo jako „dort do hrnečku“, představuje skvělou možnost pro všechny milovníky sladkých a zároveň nutričně vyvážených snídaní a svačinek. Voňavý čerstvý dortík jako z cukrárny si jednoduše vykouzlíte v mikrovlnce.

Mug cake Kakao&Kokos od Big Boy je nabitý luxusními výživnými surovinami, jako je celozrnná špaldová a mandlová mouka, pravé kakao či kokosový cukr. Příprava je opravdu jednoduchá: do většího hrníčku smícháte hotovou směs s vodou, šup na necelé tři minutky do mikrovlnky, chvilku necháme odstát a za pět minut je hotovo. Mug cake se nebojte dochutit podle svého gusta. Skvělý bude s ovocem i s ořechovým krémem.

Zdroj: BIG BOY:

Hudební divadlo Karlín
Reklama
Deichmann
Reklama
Reklama
Arkham
Reklama